reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Mam natomiast inne pytanie dziewczyny. Jestem 16 dni po spodziewanej owulacji. Dwa dni temu robiłam test i bladzioch, ale był. Dzisiaj rano też robiłam test i też bladzioch... Testy o czułości 25. Jestem po poronieniu i boję się powtórki...
Jutro idę na betę, ale moje pytanie czy miałyście już po tych dwóch tygodniach testy bladziochy?
Wiem że tutaj początki ciąży dopiero, ale może już któraś będzie mogła coś powiedzieć 🥰
 
Mam natomiast inne pytanie dziewczyny. Jestem 16 dni po spodziewanej owulacji. Dwa dni temu robiłam test i bladzioch, ale był. Dzisiaj rano też robiłam test i też bladzioch... Testy o czułości 25. Jestem po poronieniu i boję się powtórki...
Jutro idę na betę, ale moje pytanie czy miałyście już po tych dwóch tygodniach testy bladziochy?
Wiem że tutaj początki ciąży dopiero, ale może już któraś będzie mogła coś powiedzieć 🥰
Hmmm... ciezko mi powiedzieć bo moje kreski z dnia na dzień ciemnieja ale nadal jednak sa jasne... ja jestem jeszcze przed terminem miesiączki a robilam testy o czulosci 10. Nie martw się, moze byc jeszcze malo hormonu i dlatego tak sie dzieje🤗 bedzie dobrze😉
 
Hmmm... ciezko mi powiedzieć bo moje kreski z dnia na dzień ciemnieja ale nadal jednak sa jasne... ja jestem jeszcze przed terminem miesiączki a robilam testy o czulosci 10. Nie martw się, moze byc jeszcze malo hormonu i dlatego tak sie dzieje🤗 bedzie dobrze😉
Hmmm... ciezko mi powiedzieć bo moje kreski z dnia na dzień ciemnieja ale nadal jednak sa jasne... ja jestem jeszcze przed terminem miesiączki a robilam testy o czulosci 10. Nie martw się, moze byc jeszcze malo hormonu i dlatego tak sie dzieje🤗 bedzie dobrze😉

W głowie się fiksuje od analizowania wszystkiego 🙈 liczę na to, że jutrzejsza beta rozwieje wątpliwości w jedną bądź drugą stronę.
 
Ja umówiłam wizytę na przyszły wtorek, pewnie jeszcze serduszka nie będzie ale jak się wczoraj w pracy nasłuchałam o wirusie i że znów mogą wszystko pozamykać to stwierdziłam że dzwonię do lekarza. No i nie wiedziałam jak odległe ma terminy.
 
Hejka.
Dzisiaj powtórzyłam test 30dc.(według flo dzisiaj miałam dostać miesiączkę, w zeszłym cyklu dostałam @ 28 dniu).
Ciemnieje krecha :)
 

Załączniki

  • IMG_20201027_070140.jpg
    IMG_20201027_070140.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 189
reklama
Do góry