reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Tez mam jutro wizytę :) miałam mieć w przyszłym tygodniu ale mi odwołali i do wybory jutro albo dopiero 16tego a tyle nie wytrzymam. Będzie dopiero 4+5 wiec może pęcherzyk będzie a może być za wcześnie. Zrobiłam wczoraj kolejną betę wyszła 415 a przyrost po 48h wynosi 117%. Na początku miałam plamienia ale ustały, objawów ciążowych jeszcze żadnych. Ciekawi mnie czy trafią Ci się te bliźniaki, jest szansa że już będą w tym tygodniu serduszka :)
super że beta ładnie rośnie 😘 miałam rację, zostaniemy lipcówkami 😉 no ja bym jednak wolała pojedynczą ciążę, bo nad trzecim trochę dumaliśmy czy na pewno 😉
 
Mnie tak pobolewa jak na @ i ciągnie od tygodnia. Dziś jakby już trochę mniej. To podobno macica się rozciąga i nie ma się czym martwić. Chociaż przyznam, że czasem zaboli tak konkretnie😉 u mnie też pierwsza ciąża, więc może dlatego tak mocno odczuwam
Nie, głównym skladnikiem jest szpinak bo jest pelen kwasu foliowego wlasnie :) i pomarancza! :)
A powiedzcie, dziewczyny, czy macie jakieś sprawdzone sposoby na zgage i wzdęcia?
Próbowałaś migdałów? Mi pomagały :)
Ale pod koniec poprzedniej ciąży dawał rade tylko gaviscon niestety
Dziewczyny, żegnam się z wami. Spokojnej ciąży wam życzę :)
Trzymaj sie dzielnie i nie poddawaj się, jestem pewna ze niedługo będziesz cieszyć się zdrowym dzidziuniem w brzuchu
Ja już niedługo wizyta u gin
emoji3059.png
ciekawa jestem czy już będzie serduszko dziś 5+7
Powodzenia, będę trzymać kciuki
Ja jak sobie pomyślę ze dzis wizyta to mi żołądek sciska
Na pewno będzie wszystko dobrze! :)
 
reklama
Do góry