reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Serduszko widac ok.6 tygodnia, gdzies wyczytalam ze 22-23 dni od zaplodnienia.


Dzis z rana nawet ok ;) jednego dnia mam lekkie mdłości a drugiego dnia nic jakbym wogole nie byla w ciazy
Czasem serduszko słychać pod koniec 6 tyg a nawet 7 tygodnia... Tak mi wczoraj pani ginekolog powiedziała na pierwszej wizycie . Ja zaczęłam 6 tydzień (5+1) i wczoraj był tylko pęcherzyk [emoji4] serduszko może przy następnej wizycie za ok. 2 tyg. [emoji4]
 
mnie tak, ale nie cały czas.. niby to normalne, ale i tak się martwię i stresuje, a wizyta dopiero za tydzień [emoji848]
Ja byłam wczoraj widać było tylko pęcherzyk ale to akurat na ten tydzień ciąży i lekarz mówił, ze jak krwawienie sie pojawi to wtedy natychmiast przyjść a tak to jest ok ale i tak sie martwię jak to ja
..,
 
Wydaje mi sie, ze ta kropka jest troche za daleko i troche za blada (powinna być w środku czarna), gdyby były dwa lekarz by zauważył. Zwłaszcza, że liczba płodów to jest to na czym się na pierwszej wizycie bardzo skupiają, na tym zdjeciu widać tylko jednego dzidziusia, plamki, bąbelki to normalne rzeczy na USG.

A u mnie neiestety mdłosci właczyły sie już z całą mocą, podobnie jak w poprzednich ciażach pod koniec 6 tyg :(
Już mam dosć, ale nie marudze, bo wiem, ze mdłosci to dobry znak, zwłąszcza przy bliźniakach :rofl2:
Wczoraj pani doktor mi powiedziała , że widzi 1 pęcherzyk ale nie ukrywa , że różnie to może być gdyż bywały przypadki gdzie przy drugiej wizycie ok.8tyg okazywało się , że są 2. [emoji4] Więc wszystko jest możliwe [emoji12]
 
Ostatnia edycja:
Tak, odstawiłam zupełnie cukier i slodkosci, co było nie lada wyzwaniem. Ale to tylko dlatego, że w poprzedniej ciąży miałam cukrzyce ciążowa a i w tej już zmierzyłam sobie z ciekawosci cukier i na czczo lekkie przekroczenia.
Ginekolog każe czekać do 10 tygodnia z krzywa cukrowa i ew działaniem.

Poza tym robię sobie codziennie smoothie na drugie śniadanie z dawka kwasu foliowego :) zazwyczaj z bananem, szpinakiem i tym co akurat w domu.

I staram sie jeść i gotować zdrowo aby wspomóc zdrowy rozwoj dzieciątka.
Na szczęście nie mam mdłości w 3ciej juz ciąży :)

A wy?
Smoothie z kwasem foliowym to po prostu smoothie ze szpinakiem i bananem? Czy dodajesz coś jeszcze? Ja czasem dodaje jabłko... [emoji4] Pychootka [emoji39]
 
Dziewczyny czy was tez tak pobolewa podbrzusze? Tak jajby ciągnięcie?
Mnie tak pobolewa jak na @ i ciągnie od tygodnia. Dziś jakby już trochę mniej. To podobno macica się rozciąga i nie ma się czym martwić. Chociaż przyznam, że czasem zaboli tak konkretnie😉 u mnie też pierwsza ciąża, więc może dlatego tak mocno odczuwam
 
Mnie tak pobolewa jak na @ i ciągnie od tygodnia. Dziś jakby już trochę mniej. To podobno macica się rozciąga i nie ma się czym martwić. Chociaż przyznam, że czasem zaboli tak konkretnie😉 u mnie też pierwsza ciąża, więc może dlatego tak mocno odczuwam
Ja też odczuwałam bóle jak na miesiaczke. Ale od wczoraj na szczęście nie boli.
 
reklama
Do góry