reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
@Madzia04071990 ja sprawdzam na kalkulatorze od bellybestfriend , wpisz w wyszukiwarce kalkulator bhcg i powinnaś znaleźć.
Z tym że dobrze znać dzień owulacji, ale do ogólnego sprawdzenia przyrostu bety też się nada. Powtórzenie po 72h też jest w porządku.
Owulację najprawdopodobniej miałam ok 16.10.
Pozostaje mi cierpliwie zaczekać mam nadzieję,że będzie dobrze ❤️
 
Ja idę 19 listopada i mi wychodzi ze to będzie początek 8 tygodnia wg apek a też miałam owu 16.10 [emoji848]
Mi aplikacja pokazuje obecnie 5 tydzien (4+0) więc na 1 grudnia będzie ok. 8-9tydzien. Ale to są moje obliczenia, wszystkiego dowiem się dokładnie na badaniu :)
Z tą owulacja różnie bywa, według moich zaobserwowan była ok.16.10, ale czy faktycznie tak było nie wiem.
 
Ja dzisiaj już kierowniczce powiem bo musze o wokne poprosić na jutro do ginekologa.. Ale mamy spoko relacje
Ja chce jeszcze poczekać, chociaż te parę tygodni. Do giną na NFZ wezmę jednak wolne żeby nie było pytań, i dopiero jak będzie ok to powiem kierownikowi, chociaż to najbardziej spoko człowiek jakiego znam i namawia żeby nie czekać na ciąże :)
 
reklama
Ja chce jeszcze poczekać, chociaż te parę tygodni. Do giną na NFZ wezmę jednak wolne żeby nie było pytań, i dopiero jak będzie ok to powiem kierownikowi, chociaż to najbardziej spoko człowiek jakiego znam i namawia żeby nie czekać na ciąże :)
A mam ciąża pracę wuec tez musze zacząć sie oszczędzać stąd chce szybciej powiedzieć żeby t bylo jasne czemu niektorych rzeczy nie robię
 
Do góry