reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

Dzięki za pomoc:) oczywiście jak ktoś godny zaufania to terminów brak aż do lutego [emoji1787]
Czasem jest tak ze jak juz zapiszesz sie na pierwsza wizytę do tego lekarza to na kolejne jest łatwiej. Lekarz każe Cie wpisać na konkretny dzien pomimo, ze na koncie pacjenta nie ma juz wolnych terminów to i tak Cie zapiszą.
 
reklama
Wiem, bo miałam tak u poprzedniego lekarza, że bez zapisu przychodziłam :) np nic, Będę się czaic na wolny termin. Mam jeszcze pytanie do dziewczyn w drugiej ciąży, czy Wam też już tak mocno widać brzuszek? Na wieczór wyglądam jakbym była co najmniej w 5 miesiącu [emoji1787]
 
Wiem, bo miałam tak u poprzedniego lekarza, że bez zapisu przychodziłam :) np nic, Będę się czaic na wolny termin. Mam jeszcze pytanie do dziewczyn w drugiej ciąży, czy Wam też już tak mocno widać brzuszek? Na wieczór wyglądam jakbym była co najmniej w 5 miesiącu [emoji1787]
Tak!! Dzisiaj 8+0 a brzuch dosłownie jak w 5 msc 🙈
 
Dziewczyny czy badania prenatalne są płatne ? Jeśli tak to jaki jest ich koszt?
Które z Was są już zapisane i w którym tygodniu ciąży wypada Wam badanie?
 
Dziewczyny czy badania prenatalne są płatne ? Jeśli tak to jaki jest ich koszt?
Które z Was są już zapisane i w którym tygodniu ciąży wypada Wam badanie?
Po 35 rż są bezpłatne i gdy ktoś z przyszłych rodzicow ma jakąś chorobę lub w rodzinie są takie przypadki.
Tak to są płatne ale ceny są zależne od miasta i miejsca gdzie są wykonywane.
 
Witam sie i Ja ☺️ Termin na 20 lipca
Nie było mnie na tym forum od 2009 roku 😊, niestety tym razem pełna obaw gdyż 11 lat temu syn urodził sie 4,5 kilo i wtedy (w Danii ) uprzedzili mnie następna ciąża to bedzie Cc bo przy moim 152 nie powinnam rodzic naturalnie takiego klocka 🙈 i nie ukrywam ze mnie to przeraża 😱
 
Witam sie i Ja ☺️ Termin na 20 lipca
Nie było mnie na tym forum od 2009 roku 😊, niestety tym razem pełna obaw gdyż 11 lat temu syn urodził sie 4,5 kilo i wtedy (w Danii ) uprzedzili mnie następna ciąża to bedzie Cc bo przy moim 152 nie powinnam rodzic naturalnie takiego klocka 🙈 i nie ukrywam ze mnie to przeraża 😱
Wow! No to szacun 🙈 ja przy 151cm nie dałam rady córki 3300g i skończyło się cesarka.
 
reklama
No mi właśnie potem powiedzieli ze naturalnie mogłam tylko do 3300 a dzien wcześniej z badań u położnej wychodziło jej ze mały bedzie 3 kg 🙄
A ja panicznie boje sie cesarki. boje sie ze nie dadzą mi spróbować naturalnie
No ja też nie chciałam cesarki :( w ogóle nie myślałam że bedzie cesarka. Ale wiem że jak teraz dziecko będzie 3300 albo większe to nawet nie mam co próbować. Plus u mnie krótki odstęp między porodami wiec na 90% i tak będzie cięcie.
 
Do góry