reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Ej, forum prywatne to obowiązkowo. Ja np nie mam odwagi na głównym mówić o prywatnych sprawach czy pokazywać moja gębę ;) wiem ze dużo jest cichych obserwatorów co tylko siedzą w krzakach i podczytuja.
Dlatego na wątku prywatnym też będzie robiona weryfikacja i „selekcja” co jakiś czas 😉 i osoby, które się nie bedą udzielały, bedą zmuszone opuścić wątek.
 
reklama
Też się dziwie, że opieka pierwszego trymestru na zachodzie jest bardzo olewana ale za to opieka szpitalna i porodowa już jest poziom wyżej przynajmniej w UK . I troche szkoda, że jest taka rozbieżności zależąca od etapu ciąży..
W PL przynajmniej walczą , żeby kobieta nie straciła malucha tutaj natura decyduje i jest to przykre, ale ja nie żałuję,że odkupilam leki na własną reke,sama się wspomagam , mam nadzieję,że mi się uda utrzymać fasolkę :)
To prawda jeśli chodzi o opiekę w czasie porodu i po jest super :)
 
Biedna :( Kurczę,mamy XXI wiek, czemu kopbiety muszą rodzić w męczarniach? Wiem,że sporo kobiet czuje się tragicznie po cc i wolą sn, a ja przeciwnie tak jak Ty świetnie zniosłam cc, szybko wstałam i zaczęłam funkcjonować. Jak mi gin powie, że nie planuje u mnie cc to chyba będę szukała kliniki w Lublinie, zapłacę pare groszy ale będzie bez stresu.
Ale to nie tylko chodzi o kobietę, tylko rownież albo przede wszystkim o dziecko. O ile nie ma zagrożenia życia, to poród sn jest po prostu lepszy dla dzidziusia.


 
Mieszkam w DE ja wlasnie szukam luteiny czy mozna gdzies zamowic, nie ma opcji bez recepty :(( wiem, ze w Pl bym dostala bo z corka tak bylo, wiele lat temu. Boje sie isc do toalety, brzuch mnie ciagnie, odpoczywam..nie chce myslec negatywnie, ale w sierpniu poronilam, moje cykle zawsze byly nieregularne, wiec jest opcja ze winny jest progesteron
Zrób może badanie progesteronu? U mnie wyszedł bardzo niski dlatego dziewczyny poradziły,żeby kupić luteinę i duphaston. Daj post ma FB są różne grupy,dziewczyny chętnie odsprzedają :)
Doskonale Cię rozumiem, rowniez jestem po stratach i strach jest silniejszy :( cykle miał nieregularne nawet bardzo. Trzymam mocno kciuki! :) Będzie dobrze! Musi być ♥️
 
W PL przynajmniej walczą , żeby kobieta nie straciła malucha tutaj natura decyduje i jest to przykre, ale ja nie żałuję,że odkupilam leki na własną reke,sama się wspomagam , mam nadzieję,że mi się uda utrzymać fasolkę :)
To prawda jeśli chodzi o opiekę w czasie porodu i po jest super :)
Tu niby też przepisują jakieś leki bo widzę po forach brytyjskich ale bardziej jak masz długą historie poronien, problemy z zajściem itp.. aczkolwiek nie widzę, aby tych poronien bylo duzo więcej na forach angielskich ..
 
Ja sama nie wiem jak chcę rodzic. Z jednej strony chcialabym spróbować naturalnie z drugiej cesarka po 24 godzinach wywoływania porodu była ulgą. Szybko doszłam do siebie, ogólnie nie narzekałam. Zobaczę co konsultant powie na temat stanu blizny itp najpierw.
 
[/QUOTE]
Tu niby też przepisują jakieś leki bo widzę po forach brytyjskich ale bardziej jak masz długą historie poronien, problemy z zajściem itp.. aczkolwiek nie widzę, aby tych poronien bylo duzo więcej na forach angielskich ..

Ja mam bardzo zła historię za sobą i niestety nadal nawet leków nie przepisują :( dla nich do 12 TC to jest natura i każą czekac na cud🤷🙈
Mogę się wspomóc, ale siła i tak nie utrzymam ciąży jeśli będzie coś nie tak :( dodatkowo do 29.12 muszę czekać na potwierdzenie czy jest jeden maluszek czy dwa 🙈 strach, stres jest na początku dziennym :( my kobiety mamy przekichane.
 
Ja również biorę same suple (femibion1) bez dodatkowego kwasu foliowego, biore jeszcze kwasy dha😉 super dziewczyny że są serduszka i już dość spore wymiary dzidziusiow 😍
 
reklama

Ja mam bardzo zła historię za sobą i niestety nadal nawet leków nie przepisują :( dla nich do 12 TC to jest natura i każą czekac na cud🤷🙈
Mogę się wspomóc, ale siła i tak nie utrzymam ciąży jeśli będzie coś nie tak :( dodatkowo do 29.12 muszę czekać na potwierdzenie czy jest jeden maluszek czy dwa 🙈 strach, stres jest na początku dziennym :( my kobiety mamy przekichane.
[/QUOTE]
Ja Ci bardzo współczuję, ja nawet nie wiem kiedy moje pierwsze USG oficjalnie (12tyg) jest. Jeszcze tydzien do rozmowy z położną.
Jedyne co możemy czekac to myślenie pozytywnie. Widziałyśmy już serduszka wiec teraz już szanse, że coś pojdzie nie tak drastycznie spadły. Lepiej myśleć, że będziemy w tych 90 procentach kobiet h których wszystko zakonczy sie dobrze.
 
Do góry