reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Ale super! Same pomyślności dzisiaj na tych naszych wizytach😊
Cześć dziewczyny,
Ja już po wizycie. Jak na razie wszystko w porządku. Serduszko bije. Wg USG 7t+3d, zarodek 1,13 cm. Jestem wzruszona 🥰🥰
Pozdrawiam 😀
Gratulacje😍 ja właśnie wyszłam z gabinetu. Równo 7tc - mierzymy 1cm i serduszko bije 🥰😘 taka radość 🥰😍🥰
 
Nic mi nie mów, ja wczoraj zostawiłam w Diagnostyce 270zl a u ginekologa 2x 250 w jednym miesiącu. 😳
O matko 250 zł jedna wizyta u gina 😲 ??
Chodzę prywatnie ale nie do jakiejś wielkiej kliniki tylko do " babuszki z powołania" tak mój mąż ją nazywa 😂. Wizyta z USG 60 zł, wizyta badanie na samolocie 30 zł, wizyta tylko recepta i porada 20 zł. Dodam jeszcze, że Pani Doktor jest zawsze pod telefonem w razie jakby coś się działo, a jak ma urlop to trzeba dzwonić do jej znajomego ginekologa.
 
Hej dziewczyny! Byłam w piątek u ginekologa (4+6). Pani ginekolog stwierdziła na wstępie, że to bardzo wczesna ciąża, nie zrobiła usg, ani nie dala żadnego skierowania na krew/mocz (betę wykonałam na własną rękę wcześniej). Jedynie dostałam skierowanie na usg za 2.5 tygodnia (7+4). Wtedy też dostanę skierowania na badania i po badaniach założą mi kartę ciąży. Czy jest to prawidłowe podejście ze strony lekarza? Liczyłam, że chociaż pęcherzyk na usg zobaczę :)
 
O matko 250 zł jedna wizyta u gina 😲 ??
Chodzę prywatnie ale nie do jakiejś wielkiej kliniki tylko do " babuszki z powołania" tak mój mąż ją nazywa 😂. Wizyta z USG 60 zł, wizyta badanie na samolocie 30 zł, wizyta tylko recepta i porada 20 zł. Dodam jeszcze, że Pani Doktor jest zawsze pod telefonem w razie jakby coś się działo, a jak ma urlop to trzeba dzwonić do jej znajomego ginekologa.
Dla mnie cena nie jest zaskoczeniem. U mnie tez prywatna wizyta z podglądem usg bez opisu tyle kosztuje.
 
reklama
O matko 250 zł jedna wizyta u gina 😲 ??
Chodzę prywatnie ale nie do jakiejś wielkiej kliniki tylko do " babuszki z powołania" tak mój mąż ją nazywa 😂. Wizyta z USG 60 zł, wizyta badanie na samolocie 30 zł, wizyta tylko recepta i porada 20 zł. Dodam jeszcze, że Pani Doktor jest zawsze pod telefonem w razie jakby coś się działo, a jak ma urlop to trzeba dzwonić do jej znajomego ginekologa.
No ja też jestem w szoku... u nas ginekolodzy biorą za wizytę z USG 120-140zł. Są tacy co biorą po 250 ale to nie są ich prywatne gabinety tylko przyjmują w klinice i dlatego taka cena bo klinika zgarnia kasę i część z tego to wypłata dla lekarza....
 
Do góry