reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

Kiedys ogladalam filmik na ktorym lekarz opisywal jak uzupelnic niedobor witaminy C. Najlepiej kwas askorbinowy w czystej postaci lyzeczka co jakis czas az do momentu wystapienia rozwolnienia bo organizm wtedy nadmiar usuwa z organizmy wlasnie w ten sposob jest calkowicie wtedy nasycony🤭🤔😅
Kwas askorbinowy jest wydalany z moczem gdy jest go nadmiar w organizmie (do tego momentu się zgadzam) ale taka sytuacja zbytnio obciąża nerki dlatego nie można z nim przesadzać a już na pewno nie zażywać tak dużo aż się rozwolnienia dostanie 🙈
A ja czekam na wyniki bety i nadal nie ma. Progesteronu nie robilam. Badania poszły tak w górę że jestem w szkoku. Zawsze robię w tym samym laboratorium i place za beta chce 23zl z pobraniem a dziś 43zl ! Jestem w szoku. Jak będę w ciazy to już chyba nie będę jej prowadzić prywatnie bo zbankrutuje na samych badaniach 🙈
 
reklama
Kwas askorbinowy jest wydalany z moczem gdy jest go nadmiar w organizmie (do tego momentu się zgadzam) ale taka sytuacja zbytnio obciąża nerki dlatego nie można z nim przesadzać a już na pewno nie zażywać tak dużo aż się rozwolnienia dostanie 🙈
A ja czekam na wyniki bety i nadal nie ma. Progesteronu nie robilam. Badania poszły tak w górę że jestem w szkoku. Zawsze robię w tym samym laboratorium i place za beta chce 23zl z pobraniem a dziś 43zl ! Jestem w szoku. Jak będę w ciazy to już chyba nie będę jej prowadzić prywatnie bo zbankrutuje na samych badaniach 🙈
Ja sie tam nie znam tylko mowie co ogladalam , lekarzem nie jestem 😜
 
Bo ja dzisiaj zrobiłam i jak beta to wskazuje na początek 5 tygodnia (222.8). O tyle nie wiem czy progesteron 18.7 nie jest przy niski.
Wyniki są ok! Progesteronu ma to do siebie że w ciągu dnia skacze jego wartość i np w innej porze może nawet 40 wynosic. Ważne by nie był mniej niż 10 w ciazy. Oczywiście skonsultuj to z lekarzem ale wg mnie jest dobrze. To gratuluje pięknej bety! Nudnej ciazy życzę.
Ja mam segregator jestem w ciazy i ten pedriatryczny dla dziecka. Oba leżą w szafie nie ruszane. Wg mnie szkoda kasy. Badania i tak się tam nie mieszczą, mi ginekolog daje zawsze teczkę z reklamą jakiś leków np ostatnio z MamaDHA taki duży A4
 
reklama
Ja robiłam dzisiaj betę i wynik 569. Dziś 4+4

Piękny wynik gratuluje 🍀
Ja po wizycie i dopiero usiadłam. Było USG, wszystko w porządku. 6t3d, zarodek 0,63cm i było serduszko❤ piękny widok
Ojej pamiętam jaki to ważny moment na początku ciazy 😍 Mam nadzieję że niedługo też zobaczę bijące serduszko mojego trzeciego maluszka ❤ Rosnijcie zdrowo!
 
Do góry