reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Wyliczyła wg ostatniej miesiączki 14 lipiec, usg nie brała pod uwagę ale ja na razie terminu tutaj nie zmieniam i tak urodzę wcześniej bo będzie cc. Córkę rodziłam 3 dni i się naturalnie nie udało teraz nie mam zamiaru nawet próbować tylko idę na cięcie. O ile będzie wszystko dobrze bo dziś właśnie po seksie mam różowe plamienie :/ dopiero co mi lekarka dała pozwolenie na tej wizycie i taka niespodzianka :/
No to może po badaniu to plamienie, spokojnie 😘
 
reklama
Ja miałam wczoraj wg usg 6+5 według OM 7+0 [emoji6] i było pięknie widoczne serduszko [emoji3590]
Kiedy dokladnie mialyscie, lub bedziecie miec pierwsze usg? Jesli mialyscie to w ktorym tyg, bylo serduszko widoczne?
Ja ide do gin w 6t2d wyliczajac z miesiaczki i mam nadzieje, ze bedzie serduszko i wszystko bedzie dobrze[emoji3531]
 
Ja
A jakiej wielkości mialyscie zarodek ? Bo ja 6+7 i 0,8 cm i trochę się obawiam ze mały. Ale lekarz zapewnił ze wszystko w jak najlepszym porządku [emoji854]
6+5 i o ile dobrze zrozumiałam to 0,6 cm i też powiedziała że wszystko w porządku [emoji6] byłam w takich nerwach, że nie dochodziło do mnie co gin mówi [emoji23]
 
Dziewczyny a znacie jakieś domowe sposoby na grypę/przeziębienie oprócz paracetamolu? Nie pamiętam kiedy tak mnie rozłożyło i pech pechem bo we wtorek test ciążowy pozytywny a w środę mnie rozłożyło.
U mnie było podobnie w czwartek test pozytywny czułam się ok, w piatek rano wstaje przeziębiona na maksa nos zatkany i non stop mi zimno ale na wieczór samo przeszła jak ręką odjął.
 
reklama
Do góry