reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Hejka. Mam już wyniki z krzywej i tak jak myślałam, na czczo powyżej normy a po 1h i 2h w normie. Zamówiłam już glukometr i teraz pozostaje mi zapisać się do diabetologa. No i TSH za wysokie, przed ciążą i przed braniem eltroxinu było 3,5 a teraz przy braniu tabletek 3,98 gdzie w ciązy chyba tsh spada :( W środę wizyta u gina, zobaczymy co mi powie.. Mam nadzieję, że zobaczę już fasolkę z bijącym serduszkiem, będzie to 7+1. :)

Mnie już zgaga opuściła, podbrzusze rzadko kiedy pobolewa, jedynie piersi bolą ale też jakoś tak delikatnie. I szczerze to wolałabym już mieć jakieś mdłości czy coś, bo tak to się cały czas zastanawiam czy wszystko jest ok. Pewnie te z was, które wymiotują pukają się w czoło, co ta baba pisze. :D
 
Dziewczyny a znacie jakieś domowe sposoby na grypę/przeziębienie oprócz paracetamolu? Nie pamiętam kiedy tak mnie rozłożyło i pech pechem bo we wtorek test ciążowy pozytywny a w środę mnie rozłożyło.
 
Dziewczyny a znacie jakieś domowe sposoby na grypę/przeziębienie oprócz paracetamolu? Nie pamiętam kiedy tak mnie rozłożyło i pech pechem bo we wtorek test ciążowy pozytywny a w środę mnie rozłożyło.
Herbata z miodem, cytryna i imbirem. Jesli masz to wez acerole do tego. Czosnek jesli lubisz i wygrzewac sie w lozku :)
 
Dziewczyny a znacie jakieś domowe sposoby na grypę/przeziębienie oprócz paracetamolu? Nie pamiętam kiedy tak mnie rozłożyło i pech pechem bo we wtorek test ciążowy pozytywny a w środę mnie rozłożyło.
Duzo pic. Wymoczyc nogi w bardzo gorącej wodzie, moje koleżanki zawsze mówiły ze dosypują jeszcze sól do wody. Miód, ale nie do gorącej herbaty, tylko tak łyżka do zjedzenia.
 
reklama
Super wieści. Czyli zmieni ci się data porodu?
Wyliczyła wg ostatniej miesiączki 14 lipiec, usg nie brała pod uwagę ale ja na razie terminu tutaj nie zmieniam i tak urodzę wcześniej bo będzie cc. Córkę rodziłam 3 dni i się naturalnie nie udało teraz nie mam zamiaru nawet próbować tylko idę na cięcie. O ile będzie wszystko dobrze bo dziś właśnie po seksie mam różowe plamienie :/ dopiero co mi lekarka dała pozwolenie na tej wizycie i taka niespodzianka :/
 
Do góry