reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Mnie też na samą myśl jakiś rzeczy odrzuca ale jeść trzeba byle co ale jeść.
Mi jedzenie na mdłości przestało pomagać. W moim menu został już tylko chleb z masłem i krakersy. Wczoraj to jeszcze ziemniaki i jajka były a dziś jak o nich myślę to mnie mdli. Dzisiaj właśnie chciało mi się takich tostow bez niczego i wysłalam narzeczonego do sklepu tylko niestety godziny dla seniorów i dopiero wyszedł.





Dzięki dziewczyny, dopisalam narzeczonemu herbatkę do listy zakupów a jak nie znajdzie to sam imbir i pomarańcze.
Wymiotowalam póki co tylko raz w środę. Dzisiaj już biegalam do wc ale nie wyszło a już wolę wymiotować i mnie spokój niż czuć cały czas te mdłości.
 
Dziewczyny czy ćwiczycie? Joga, pilates albo nawet jogging? Pytałam gin czy mogę ćwiczyć i powiedziała że tak więc codziennie jakąś aktywność wykonuje... Zastanawiam się tylko czy nie przeginam... Staram się do max tętna 140. Dajcie znać co wy robicie? To moja pierwsza ciąża, mam 33 lata, kiedyś zawodowo trenowałam p. Ręczna ale to było kiedyś.. =D
 
Kiedy dokladnie mialyscie, lub bedziecie miec pierwsze usg? Jesli mialyscie to w ktorym tyg, bylo serduszko widoczne?
Ja ide do gin w 6t2d wyliczajac z miesiaczki i mam nadzieje, ze bedzie serduszko i wszystko bedzie dobrze♥
Ja miałam usg wg OM 5+4, ale na badaniu okazało się że wg USG jest to 6+3 (mialam wcześnie owulacje). Bylo juz serduszko 🙂
 
reklama
Dziewczyny czy ćwiczycie? Joga, pilates albo nawet jogging? Pytałam gin czy mogę ćwiczyć i powiedziała że tak więc codziennie jakąś aktywność wykonuje... Zastanawiam się tylko czy nie przeginam... Staram się do max tętna 140. Dajcie znać co wy robicie? To moja pierwsza ciąża, mam 33 lata, kiedyś zawodowo trenowałam p. Ręczna ale to było kiedyś.. =D
Ja zapytam po wizycie czy mogę, miałam konizacje szyjki więc nie wiem w jakim jest stanie i jak będzie się zachowywać
 
Do góry