reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Ja miałam dzisiaj sen, że zaczęłam krwawic😱 i to tak realistyczny, że jak się obudziłam to bałam się pójść do toalety
Dzisiaj wizyta o 13tej, mam nadzieję, że zobaczę wreszcie swoją fasolkę i wszystko będzie dobrze😊
Trzymam ✊✊✊ za Wasze wszystkie wizyty dzisiaj
Też miałam taki sen, był okropny :( niestety w czerwcu właśnie w ten sposób straciłam ciążę, dlatego bardzo mnie to przeraziło. Ja za każdym razem sprawdzam czy nie ma krwi :(.Teraz czekam do czwartku (to będzie 6+5, dzień w którym straciłam poprzednią ciążę)i mam nadzieję, że później będzie mi łatwiej.

Powodzenia na dzisiejszej wizycie ;)
 
Bo szczerze nie znam osoby, którym powyżej 38 r wyszły dobrze. Zawsze były stresy i dopiero usg uspokoiło 🤷‍♀️
co jednego się zgadzam, stres jest zawsze, nawet jak się ma mniej lat.
Ja dla odmiany znam kilka osób ze złymi wynikami i drugie tyle z dobrymi. Sama byłam w tej drugiej grupie. Z resztą, jak przyjdzie czas naszych badań prenatalnych, to wstawię tu swoje poprzednie i z teraz, o ile będzie mi dane dotrwać ofkors. W tym samym roku co ja urodziła moja przyjaciółka, w tym samym wieku, wyniki też bez zarzutu. Próbuję powiedzieć, że wiek przy Pappa, to nie zawsze wyrok, bo to nie jest jedyna wykładnia.
 
Dziewczyny, macie jakieś cudowne sposoby na mdłości?
Mdli mnie od momentu jak otworzę oczy aż do zaśnięcia ( o ile zasnę bo przez mdłości nie mogę).
Trwa to od niedzieli i jestem tym juz zmęczona :(
 
Ja jak tylko czuje że zaczyna mnie mdlić muszę szybko coś zjeść zawsze zaczynam od banana później jakieś kanapki i herbata a jak poczuje się troszkę lepiej to zaparzam imbir i też trochę mdłości odpuszczają najważniejsze to nie dopuścić do głodu. Ja muszę cały czas coś przekaszac i dużo pić i do wieczora jakoś daje rade w nocy już jest ok bo raczej przesypiam i nie czuje.
A z internetowych rzeczy wiem że na mdłości oprócz imbiru dobre są tosty bez niczego kawałki jabłka woda banan orzechy.
Dziewczyny, macie jakieś cudowne sposoby na mdłości?
Mdli mnie od momentu jak otworzę oczy aż do zaśnięcia ( o ile zasnę bo przez mdłości nie mogę).
Trwa to od niedzieli i jestem tym juz zmęczona :(
 
Dziewczyny, macie jakieś cudowne sposoby na mdłości?
Mdli mnie od momentu jak otworzę oczy aż do zaśnięcia ( o ile zasnę bo przez mdłości nie mogę).
Trwa to od niedzieli i jestem tym juz zmęczona :(
mi pomagał napar z imbiru i pomarańcza (trzeba pamiętać żeby wystosować i wyparzyc pomarańcze). można też poprosić lekarza o jakieś środki na to. Mnie osobiście one nie pomagały, ale.moze.na Ciebie zadziałała
 
reklama
Dziewczyny, macie jakieś cudowne sposoby na mdłości?
Mdli mnie od momentu jak otworzę oczy aż do zaśnięcia ( o ile zasnę bo przez mdłości nie mogę).
Trwa to od niedzieli i jestem tym juz zmęczona :(
Gin wczoraj mi mówiła, że jakby mnie dopadły wymioty i mdłości to mam sobie pić herbatkę imbirowa.
Na szczęście narazie ani nie miałam wymiotów ani mdłości raz tylko zgaga która po 10 minutach przeszła sama.
 
Do góry