reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
[GROUP=][/GROUP] hej dziewczyny czy jest ktoś z 8 tygodnia dokładnie 7 t 3 d. Od wczoraj wieczora mam bóle podbrzusza tak trochę jak podczas miesiączki i bóle pleców na dole. Czytałam że w ósmym tyg zaczynają się takie bóle ale trochę się martwię może któraś też ma takie objawy?
Ja aktualnie 7+4 i pobolewal mnie trochę brzuch, plecy na razie ok
 
Też mam sny bardzo realistyczne i do tego strasznie głupie, dziś miałam być dj na imprezie i dzień przed sobie zdałam sprawę że przecież ja nie umiem i kombinowałem jak się z tego wymiksować 🙈
Właśnie czekam na córkę by ją odebrać ze żłobka i tak strasznie chce mi się spać... Eh jakby się dało przespać snem zimowym ten początek i obudzić się w 5 miesiącu.
 
@doublimam i @aerdgi
Ja miałam CC 02.07.2015 i trzeciego syna urodziłam Siłami Natury 03.09.2017. Wchodząc na porodówke ogłosiłam wszem i wobec że rodze naturalnie i koniec kropka. Wszyscy zdziwieni... położna: "wszystkie błagają o CC a Pani może a nie chce?" Pierwszy urodził się Naturalnie, drugi CC więc miałam porównanie i nie chciałam absolutnie CC ;)
 
reklama
@doublimam i @aerdgi
Ja miałam CC 02.07.2015 i trzeciego syna urodziłam Siłami Natury 03.09.2017. Wchodząc na porodówke ogłosiłam wszem i wobec że rodze naturalnie i koniec kropka. Wszyscy zdziwieni... położna: "wszystkie błagają o CC a Pani może a nie chce?" Pierwszy urodził się Naturalnie, drugi CC więc miałam porównanie i nie chciałam absolutnie CC ;)
Ja miałam 2 naturalne i teraz przed cesarką się tak będę wzbraniać, nogami i rękoma 😂😂😂
 
Do góry