reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

@doublimam i @aerdgi
Ja miałam CC 02.07.2015 i trzeciego syna urodziłam Siłami Natury 03.09.2017. Wchodząc na porodówke ogłosiłam wszem i wobec że rodze naturalnie i koniec kropka. Wszyscy zdziwieni... położna: "wszystkie błagają o CC a Pani może a nie chce?" Pierwszy urodził się Naturalnie, drugi CC więc miałam porównanie i nie chciałam absolutnie CC ;)
Kurcze fajnie, że tak Ci się udało. Ja chyba spróbuje naturalnie aczkolwiek moje CC poszlo bardzo sprawnie i normalnie zaczęłam funkcjonować bez leków przeciwbólowych dość szybko. Zobaczymy co powiedzą na wizycie..
 
reklama
Ja dzisiaj o 8:30 miałam drugą wizytę :) 6+3 wiek z USG się zgadza z OM :) Serduszko bije, dzidziuś ma 8,8mm🥰
Jedno co mnie tylko zmartwiło to to że położna chciała zakładać kartę ciąży a lekarz przewidział że dopiero za 2 tygodnie na co położna powiedziała "a może lekarz wiedział tam jakieś mikroskrzepy i mogą jeszcze ze sobą pociągnąć zarodek" 😩 Po co takie rzeczy wogóle mówią ??
 
Ja dzisiaj o 8:30 miałam drugą wizytę :) 6+3 wiek z USG się zgadza z OM :) Serduszko bije, dzidziuś ma 8,8mm🥰
Jedno co mnie tylko zmartwiło to to że położna chciała zakładać kartę ciąży a lekarz przewidział że dopiero za 2 tygodnie na co położna powiedziała "a może lekarz wiedział tam jakieś mikroskrzepy i mogą jeszcze ze sobą pociągnąć zarodek" 😩 Po co takie rzeczy wogóle mówią ??
Super, że wyszystko sie zgadza :) Gratulacje!
Położna bardzi fajna... nie ma co...
 
@doublimam i @aerdgi
Ja miałam CC 02.07.2015 i trzeciego syna urodziłam Siłami Natury 03.09.2017. Wchodząc na porodówke ogłosiłam wszem i wobec że rodze naturalnie i koniec kropka. Wszyscy zdziwieni... położna: "wszystkie błagają o CC a Pani może a nie chce?" Pierwszy urodził się Naturalnie, drugi CC więc miałam porównanie i nie chciałam absolutnie CC ;)
Ja rodziłam 28h i CC z powodu braku postępu porodu. Miałam już skurcze parte ale że jestem bardzo niska to okazało się że córka jest za duża (normalna waga 3310) i zabrali mnie na cięcie :( teraz po pierwsze krótki odstęp od CC a druga sprawa że pewnie tak czy siak tak by się to znowu skończyło. Wolałabym naturalnie ale sama nie wierzę, że może się udać... Nie boje się skurczy ani porodu. Przed pierwszym się bałam ale wiem już jak to jest i da się przeżyć. Teraz już nie pamiętam jak to bolało. Za to pamiętam jak cholernie bolała rana po cesarce i to jak nie mogłam się totalnie ruszyć a obracanie z boku na bok trwało cała wieczność :/
 
Ja dzisiaj o 8:30 miałam drugą wizytę :) 6+3 wiek z USG się zgadza z OM :) Serduszko bije, dzidziuś ma 8,8mm🥰
Jedno co mnie tylko zmartwiło to to że położna chciała zakładać kartę ciąży a lekarz przewidział że dopiero za 2 tygodnie na co położna powiedziała "a może lekarz wiedział tam jakieś mikroskrzepy i mogą jeszcze ze sobą pociągnąć zarodek" 😩 Po co takie rzeczy wogóle mówią ??
Matko co za baba 🙈🙈🙈
 
h
@doublimam i @aerdgi
Ja miałam CC 02.07.2015 i trzeciego syna urodziłam Siłami Natury 03.09.2017. Wchodząc na porodówke ogłosiłam wszem i wobec że rodze naturalnie i koniec kropka. Wszyscy zdziwieni... położna: "wszystkie błagają o CC a Pani może a nie chce?" Pierwszy urodził się Naturalnie, drugi CC więc miałam porównanie i nie chciałam absolutnie CC ;)
@doublimam i @aerdgi
Ja miałam CC 02.07.2015 i trzeciego syna urodziłam Siłami Natury 03.09.2017. Wchodząc na porodówke ogłosiłam wszem i wobec że rodze naturalnie i koniec kropka. Wszyscy zdziwieni... położna: "wszystkie błagają o CC a Pani może a nie chce?" Pierwszy urodził się Naturalnie, drugi CC więc miałam porównanie i nie chciałam absolutnie CC ;)
Ja miałam rodzić SN ale moje dziecko miało pecha być prowadzone przez 3 ginekologów z 3 państwa.... wazylo 4,700 z usg, urodziło się 4500... (wiem wiem sa "bohaterki" ktore rodza SN wększe dzieci ) traciła tętno i puls, nie szykowała sie do porodu. nie było czasu się zastanawiać co i jak chce mama ;) przeleżała 3 tygodnie na neonatologii... Wszyscy są zgodni, że ginekolog prowadzący pierwszy trymestr nie skorygował daty porodu. Nie wiem czy mają rację czy nie :) Wiem jedno w życiu nie zaryzykowałabym zycia i zdrowia dziecka albo swojego dla widzimisie lub wygody:) ważne, że moje dziecko jest zdrowe i całe:) Faktem jest, że jedni lepiej dochodzą po CC inni po porodzie SN to jest bardzo indywidualna kwestia ;) nie bardzo tez wiem co twoja wypowiedz miala wnosic do naszej rozmowy... zakładam, że chciałaś nam powiedzieć że można rodzić SN po CC :)
 
reklama
Jak sie czujecie? U mnie dopiero dzis skonczyl sie 5 tydzien i zaczyna 6, ale nie mam sil, wszystko mmie denerwuje. Chce mi sie tak bardzo spac. Corka chciala upiec rogaliki z racji tego ze dzien wolny..ok..ale zapach pieczonego ciasta z piekarnika mnie dobija, lodowka to samo...no i brzuch ciagnie dosc mocno. Chyba dzis nie jest moj dzien. Pozdrawiam :)
 
Do góry