reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

Hej to mnie też dopisz :) termin porodu 26.07 :) i mam taką propozycję, na mojej grupie w poprzedniej ciąży jedna dziewczyna stworzyła plik w excelu (na google driver i udostępniła) i tam było nasze imię, ile dzieci, skąd jesteśmy, termin porodu, USG itd. i było to jakoś przyczepione na pierwszej stronie i każdy mógł się dodać czy tam tylko ta dziewczna dodawała, nie pamiętam :) może tak by było łatwiej? Oczywiście to tylko propozycja.
Tak chcemy zrobić, tylko czekamy aż zakończy się sezon na lipiec 😂😂😂
 
reklama
U mnie rozpoczął się właśnie etap romantycznych ranków, wieczorów i nocy z toaletą w objęciach.... dzisiaj biegałem przez godzinę jak szalona między łazienką a córka bawiące się w salonie :( dziwne ale to mnie uspokoiło trochę :) często słyszy się, że jak męczą mdłości to dziewczynka a jak nie to chłopiec... ( jak wiadomo to hormony i wiele innych czynnikow ma na to wplyw) U Was się to sprawdziło ? jakie macie doswiadczenia w tym teamacie...
u mnie się nie sprawdziło, mam dwóch synów i zarówno z jednym jak i z drugim męczyło mnie do 12-13 tygodnia
 
Poleciałam po chleb bo oczywiście wszystko wczoraj z masłem zjadłam, kupiłam bagietke czosnkową i jakos tak mi się dobrze zrobiło o_O;)
Także u mnie na śniadanie, obiad i kolację chleb z masłem 😂
Miałam zrobić zupę brokułową ale już na samą myśl mi niedobrze
 
To jest bardzo dobry pomysł ale tak jak dziewczyny piszą dopiero jak watek lipcowy się zamknie i tylko my będziemy miały do niego dostęp[emoji846] ale niestety ja nie będę mogła stworzyć tego pliku bo korzystam z aplikacji ale napewno znajdzie się jakaś chętna duszyczka co się tym zajmie ja oczywiście będę dalej prowadzić kalendarz[emoji4]
Hej to mnie też dopisz :) termin porodu 26.07 :) i mam taką propozycję, na mojej grupie w poprzedniej ciąży jedna dziewczyna stworzyła plik w excelu (na google driver i udostępniła) i tam było nasze imię, ile dzieci, skąd jesteśmy, termin porodu, USG itd. i było to jakoś przyczepione na pierwszej stronie i każdy mógł się dodać czy tam tylko ta dziewczna dodawała, nie pamiętam :) może tak by było łatwiej? Oczywiście to tylko propozycja.
 
reklama
Do góry