reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Ja tez mam dobra melodie do snu a dzis meczylam sie zeby zasnac.. dodatkowo okropne koszmary dziwne postacie.. i nawet krzyk kobiety przebudzilam sie i rozmyslalam czy to na dworze czy w mojej glowie 😑 dawno jak nigdy nie mialam tak okropnej nocy..
 
Ja mam syna 12 , córka 10 i najmłodsza 6 lat 😁😁 . Zawsze chciałam mieć dużą rodzinę ale teraz myślę sobie znowu pieluchy , nieprzespane noce itd . Mąż jeszcze nie wie powiem pewnie na święta nie miałam pomysłu na prezent to sam sobie ,, zrobił,, 😁😁 Zresztą jak się dowie to zaraz będzie jęczał żebym na L4 poszła . A na kiedy termin ??
Ale fajna niespodzianka😁 mój ma 15 grudnia urodziny, ale ja nie wytrzymałam od razu powiedziałam, tym bardziej że 1,5 roku się staraliśmy 😐 Wg aplikacji 11 albo 12 lipca, we wtorek jadę na usg to zobaczę co lekarz jeszxze powie, na 1 wizycie 2 tygodnie temu obstawił mnie lekami z racji mojego wieku i czasu jaki się staraliśmy 😊
 
Ale fajna niespodzianka😁 mój ma 15 grudnia urodziny, ale ja nie wytrzymałam od razu powiedziałam, tym bardziej że 1,5 roku się staraliśmy 😐 Wg aplikacji 11 albo 12 lipca, we wtorek jadę na usg to zobaczę co lekarz jeszxze powie, na 1 wizycie 2 tygodnie temu obstawił mnie lekami z racji mojego wieku i czasu jaki się staraliśmy 😊
Ja chce poczekać bo miałam historie z poronieniem i niechce za szybko się cieszyć . Jak już wszystko u lekarza potwierdzę to pewnie też powiem . Bo ciężko trzymać język za zębami 😁😁 Ale może powiem że wcześniejszy prezent 😁😁
 
No my jutro mamy druga rocznicę ślubu i powinnam też dopiero jutro testować (termin @) ale mąż patrzy ze mną na każdy test i dopytuje więc... Moja wina bo mogłam się wstrzymać, byłby prezent akurat 😆
 
A dzisiaj zrobiłam test i kreska już wyraźna więc chyba mogę zacząć się cieszyć ❤ z tego co widzę nie ma tu jeszcze nikogo z terminem na koniec lipca, pewnie jeszcze dużo dziewczyn dołączy 😁
IMG_20201116_055940.jpg
 
Dziewczyny co pijecie? Naczytałam się że nie należy przesadzać z herbata, a ja ostatnio nic innego jak wlasnie herbatę z miodem cytryna pomarańczem i goździkiem bym tylko piła 😁 próbowałam wodę z imbirem sobie parzyć i popijac przez cały dzień ale słabo mi to wchodzi 🤨 @kolor nadzieji wpisz mnie proszę z terminem porodu na 12 lipca i 17 pierwsze usg 😁
może spróbuj napar z imbiru a dodatki jak do czarnej herbaty :) mi sam napar z imbiru nie podchodzi ale już w wersji z miodem pomarańcza i szczyptą imbiru jak najbardziej ;) poza tym możesz kawę innej, herbaty owocowe, ziołowe ale nie wszystkie i tu raczej ostrożnie:)
 
U mnie rozpoczął się właśnie etap romantycznych ranków, wieczorów i nocy z toaletą w objęciach.... dzisiaj biegałem przez godzinę jak szalona między łazienką a córka bawiące się w salonie :( dziwne ale to mnie uspokoiło trochę :) często słyszy się, że jak męczą mdłości to dziewczynka a jak nie to chłopiec... ( jak wiadomo to hormony i wiele innych czynnikow ma na to wplyw) U Was się to sprawdziło ? jakie macie doswiadczenia w tym teamacie...
 
U mnie rozpoczął się właśnie etap romantycznych ranków, wieczorów i nocy z toaletą w objęciach.... dzisiaj biegałem przez godzinę jak szalona między łazienką a córka bawiące się w salonie :( dziwne ale to mnie uspokoiło trochę :) często słyszy się, że jak męczą mdłości to dziewczynka a jak nie to chłopiec... ( jak wiadomo to hormony i wiele innych czynnikow ma na to wplyw) U Was się to sprawdziło ? jakie macie doswiadczenia w tym teamacie...
W pierwszej ciąży miałam mdłości i jest dziewczynka 🙈 i na początku bardzo mi twarz wysypało a właściwie brodę
 
reklama
Do góry