reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
A ja dzisiaj mdlosci i jak nie zapalenie ucha to teraz jakby mi się zaczynało zapalenie pęcherza. Byłam już w aptece na razie żurawina i końska dawka Witaminy C a w czwartek do lekarza. Masakra, mi ciąża zaczęła dawać w kość [emoji20] a narzekałam na brak objawów. Ciężko będzie mi to ukryć w pracy, mam nadzieję że chociaż do piątku się uda [emoji30]
spokojnie :) będzie dobrze :)
 
Ja dostałam suplement "mega żurawina" i 1000mg Witaminy C i powiem Ci ze trochę pomogło [emoji3590] babeczka w aptece powiedziała że mam zgłosić lekarce że mogę mieć nawracające zapalenie pęcherza i zapytać się czy mogę ta końska dawkę Witaminy C brac codziennie, żeby zakwasić mocz. Podobno wtedy trudniej o zakazenie [emoji2372]
U mnie tak samo- czuje ze dopadło mnie zapalenie pęcherza. Brr nieprzyjemne uczucie :( biore femisept uro, mam nadzieję ze pomoże bo tak jak Ty w czwartek mam lekarza. A jak do jutra nie będzie lepiej to będę dzwonić po e receptę na antybiotyk...
 
Ja dostałam suplement "mega żurawina" i 1000mg Witaminy C i powiem Ci ze trochę pomogło [emoji3590] babeczka w aptece powiedziała że mam zgłosić lekarce że mogę mieć nawracające zapalenie pęcherza i zapytać się czy mogę ta końska dawkę Witaminy C brac codziennie, żeby zakwasić mocz. Podobno wtedy trudniej o zakazenie [emoji2372]
Ja sobie świeża żurawinę kupiłam w Lidlu i podjadam
 
U mnie rozpoczął się właśnie etap romantycznych ranków, wieczorów i nocy z toaletą w objęciach.... dzisiaj biegałem przez godzinę jak szalona między łazienką a córka bawiące się w salonie :( dziwne ale to mnie uspokoiło trochę :) często słyszy się, że jak męczą mdłości to dziewczynka a jak nie to chłopiec... ( jak wiadomo to hormony i wiele innych czynnikow ma na to wplyw) U Was się to sprawdziło ? jakie macie doswiadczenia w tym teamacie...
ja w każdej ciąży mdłości, w pierwszej potworne wymioty, natomiast każda następna dużo lżej. W domu mam trzy córki.
 
Ja jednak nie wytrzymam, strasznie boli piecze, dzwoniłam do przychodni gdzie pracuje moj gin- dopiero jutro przyjmuje,
Dzwonilam z prosba o teleporade-oczywiscie brak miejsc :/ ale jakis ginekolog x u nich teraz przyjmuje, kazali przyjechać, ubieram sie i jade wpol zgięta tak boli :(

Ja wlasnie na stale przyjmuje femisept bo mam piasek na nerkach i podrażnia, akurat skończyło mi sie opakowanie i jeden dzien noe wzielam i od razu infekcja, okropieństwo :/
 
reklama
Cześć Dziewczyny! A u mnie póki co oprócz bólu piersi wszystko ok, bóle pleców i podbrzusza, które towarzyszyły mi w pierwszych dniach na szczęście ustały 😉 Mam inny problem. Mam mnóstwo stresu w pracy, jestem kierownikiem w punkcie sprzedaży usług, właśnie zakończyłam telekonferencje z pracodawcą - ludzi nie, ma wyników brak i codziennie lawina pretencji, tłumaczenie się i mnóstwo nerwów.. Aż mi się ręce telepią. Narzeczony każe mi iść na L4 od razu. Pierwsza wizytę mam 25.11, to będzie 6.1 tc. I nie wiem co robić.. Boję się trochę, że zapeszę tym zwolnieniem... Z drugiej strony jak mam się tak denerwować to nie będzie miało to dobrego wpływu na dzidziusia.. Już sama nie wiem co robić ... 😔🤷🏼‍♀️
 
Do góry