reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Na noc najlepiej węglowodany złożone np kromkę ciemnego pieczywa. Unikać tłuszczu i do każdego posiłku warzywa bo obniżają cukier. Ja też to czytałam co Ty i przerażona poszłam do lekarza że mam za wysoki cukier zwłaszcza na czczo. Tak mi powiedział żeby się tak nie przejmować i trzymać dietę i będzie wszystko dobrze. Oby tak było jak mówi. My póki co możemy pilnować diety. Jeść dużo produktów z niskim indeksem i mam nadzieje ze będzie dobrze. Myśle że dla kobiety w ciąży największym wrogiem jest stres. Powinnyśmy myśleć pozytywnie. Wiem ze to nie jest łatwe, bo w ciąży ciagle coś się dzieje.
A no nie jest to łatwe tak się przestać stresować, mam nadzieję, że dieta nam pomoże! A glukometr sobie kupiłaś sama czy jak?
 
reklama
A i jeszcze ja mam zalecenie dużo odpoczywać bo mam krwiaki dwa jeden krwawiący przez którego Kosmowka się odkleja. Po posiłku powinno się iść na spacer chociażby bo ruch również obniża cukier wiec jeśli masz taką możliwość to trochę się poruszaj.
 
Ja mam ogromne i baaaardzo bolesne piersi, muszę się delikatnie przekręcać z boku na bok, bo jak nie daj Boże zaszotuje je kołdra to ból niemiłosierny. Na razie czekam bardzo niecierpliwie do środy.. bo nie było pęcherzyka przy 5+7 a dziś już 6+1 i staram się nie stresowac. Nie plamie, nie krwawię od początku, brzuch mnie nie boli więc mam nadzieję że ten mój groszek się teraz pokaże.
 
A ja sie dalej martwię tym moim cukrem, wyczytałam, że podwyższona glukoza w 1 trymestrze może niec duży wpływ na wady płodu... I nocka nie przespana a dopiero w poniedziałek sie dodzwonię do lekarza
Kochana ale dotyczy to mam, ktore zmagały się z cukrzycą przed ciąża, kiedu to cukier jest naprawdę wysoki. Twoje pojedyncze przekroczenie jest niewielkie. Byc moze jadlas cos poprzedniego dnia co wpłynęło na wynik?
Stres jest dla maleństwa większym zagrożeniem.
Nie jedz slodyczy, nie słodź herbaty i na dobre to wyjdzie 😘 nie martw sie.
 
Ostatnia edycja:
Kochana ale dotyczy to mam, ktore zmagały się z cukrzycą przed ciąża. Twoje pojedyncze przekroczenie jest naprawde niewielkie. Byc moze jadlas cos poprzedniego dnia co wpłynęło na wynik?
Stres jest dla maleństwa większym zagrożeniem.
Nie jedz slodyczy, nie słodź herbaty i na dobre to wyjdzie 😘 nie martw sie.
Staram sie nie martwić i już nie czytać internetu.. Nie mogę wykluczyć tego, że wcześniej nie miałam problemu z glukoza bo nigdy nie badałam.. Mam nadzieję, ze jest tak jak mówicie i nie ma co sie zamartwiać ❤️
 
reklama
Dawno nie mialam tyle śnow co ostatnimi nocami.

A czy was tez tak wypryszczylo? Za nim dowiedziałam sie ze jestem w ciąży to byla zdziwiona jak mnie wysypało, ciagle cos mi wyskakuje nowego
@malinowachmurka taaak .
Ja nigdy nie miałam problemu z cerą, jako nastolatka byłam szczęśliwa posiadaczką bezpryszczowej buźki. A w połowie października tak mnie wysypało, że szok [emoji33]. 2 tyg później @ nie przyszła i było wiadomo dlaczego [emoji1768][emoji4]
 
Do góry