reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Ja tez mam podwyzszony cukier zwłaszcza na czczo po posiłkach jest ok. Mówiłam o tym mojemu lekarzowi, a on stwierdził że na tym etapie nic dziecku nie grozi. Ja juz wprowadziłam dietę. Jem regularnie posiłki, unikam słodyczy i fast foodów. Mam jeszcze problem z jedzeniem posiłku kolo 22 ponieważ chodzę spać razem z moim małym synkiem kolo 21. Zapewne przez to mam cukier na czczo za wysoki. Na następnej wizycie mam dostać już skierowanie na badania. W poprzedniej ciąży skończyłam na dużych dawkach insuliny na noc. Mam nadzieje ze teraz uda sie wyrównać dietą. Także spróbuj może z dietą i regularnymi posiłkami i koniecznie coś zjedz przed snem żeby tak cukier nie skakał po nocy. Pozdrawiam .
A ja sie dalej martwię tym moim cukrem, wyczytałam, że podwyższona glukoza w 1 trymestrze może niec duży wpływ na wady płodu... I nocka nie przespana a dopiero w poniedziałek sie dodzwonię do lekarza
 
reklama
Dawno nie mialam tyle śnow co ostatnimi nocami.

A czy was tez tak wypryszczylo? Za nim dowiedziałam sie ze jestem w ciąży to byla zdziwiona jak mnie wysypało, ciagle cos mi wyskakuje nowego
Mnie przed terminem okresu wysypało ale nie jakoś mocno dlatego byłam pewna że @przyjdzie ale się nie zjawiła .Potem wszystko zeszło i teraz tylko mam jedną większą krostę która nie chce zejść .
 
U mnie też zero pryszczy[emoji4] ogólnie to nigdy nie miałam problemów z cerą, tylko jakieś pojedyncze wypryski przed @, ale teraz póki co nic [emoji6] tylko od jakichś 3 tygodni mam pod okiem takie jakby pęknięte naczynko albo mini krwiaczka i zastanawiam się skąd [emoji848]
Ja mam od wczoraj na prawym oku pęknięte naczynko .
 
Ja tez mam podwyzszony cukier zwłaszcza na czczo po posiłkach jest ok. Mówiłam o tym mojemu lekarzowi, a on stwierdził że na tym etapie nic dziecku nie grozi. Ja juz wprowadziłam dietę. Jem regularnie posiłki, unikam słodyczy i fast foodów. Mam jeszcze problem z jedzeniem posiłku kolo 22 ponieważ chodzę spać razem z moim małym synkiem kolo 21. Zapewne przez to mam cukier na czczo za wysoki. Na następnej wizycie mam dostać już skierowanie na badania. W poprzedniej ciąży skończyłam na dużych dawkach insuliny na noc. Mam nadzieje ze teraz uda sie wyrównać dietą. Także spróbuj może z dietą i regularnymi posiłkami i koniecznie coś zjedz przed snem żeby tak cukier nie skakał po nocy. Pozdrawiam .
A jaki masz cukier na czczo? Lekarz powiedział, ze na tym etapie to nie grozi dziecku? Js czytałam, ze właśnie teraz jest najbardziej groźny jeżeli chodzi o rozwój.. Ale zdecydowanie wolę wersję twojego lekarza.. Od wczoraj czyli od kiedy otrzymałam wynik juz jem zdrowiej i zlikwidowałam cukier w diecie.. A powiedz mi co najlepiej zjeść właśnie na noc?
 
Czy tylko ja nie mam mdłości? ;(
Jestem 5+5 i w sumie to bolą mnie piersi , przez pierwszy tydzień pobolewał brzuch teraz nic.
I rożnie z apetytem , raz mam raz nie
Serio, w internecie tyle czarnych scenariuszy że aż człowiek nie umie pozytywnie mysleć ..
Mi zawsze gin mówił żeby nie czytać w Internecie, nie nakrecac się, nie porównywać się...
 
Czy tylko ja nie mam mdłości? ;(
Jestem 5+5 i w sumie to bolą mnie piersi , przez pierwszy tydzień pobolewał brzuch teraz nic.
I rożnie z apetytem , raz mam raz nie
Serio, w internecie tyle czarnych scenariuszy że aż człowiek nie umie pozytywnie mysleć ..
Spokojnie tez nie mam mdlosci. Podobno nie wszyscy je maja, a czesto pojawiają sie pózniej.
U mnie objawem ciąży sa powiększone piersi, a teraz to juz nawet mnie nie bolą. Za to kiepsko śpię, wcześniej wydawało mi sie ze to przez zmianę czasu ale może to tez związane jest z ciąża.
 
Na noc najlepiej węglowodany złożone np kromkę ciemnego pieczywa. Unikać tłuszczu i do każdego posiłku warzywa bo obniżają cukier. Ja też to czytałam co Ty i przerażona poszłam do lekarza że mam za wysoki cukier zwłaszcza na czczo. Tak mi powiedział żeby się tak nie przejmować i trzymać dietę i będzie wszystko dobrze. Oby tak było jak mówi. My póki co możemy pilnować diety. Jeść dużo produktów z niskim indeksem i mam nadzieje ze będzie dobrze. Myśle że dla kobiety w ciąży największym wrogiem jest stres. Powinnyśmy myśleć pozytywnie. Wiem ze to nie jest łatwe, bo w ciąży ciagle coś się dzieje.
A jaki masz cukier na czczo? Lekarz powiedział, ze na tym etapie to nie grozi dziecku? Js czytałam, ze właśnie teraz jest najbardziej groźny jeżeli chodzi o rozwój.. Ale zdecydowanie wolę wersję twojego lekarza.. Od wczoraj czyli od kiedy otrzymałam wynik juz jem zdrowiej i zlikwidowałam cukier w diecie.. A powiedz mi co najlepiej zjeść właśnie na noc?
 
reklama
Do góry