reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
@claudii też bym lekkie mdłości chciała mieć bo jakoś tak bardziej ciążowo a tu nic :) pewnie jak już ich dostaniemy to będziemy to przeklinać ;) U mnie właściwie jedyny objaw to że mam bardzo bogate życie w nocy, w poprzedniej ciąży miałam również bardzo realistyczne sny.
To mi przypomina jak pierwsza miesiączkę się dostawało, ja dostałam bardzo późno, nawet po mojej młodszej siostrze, takie wyczekiwanie, a potem klnie się na czym to świat stoi :)
 
Hej nieśmiało się witam 😉 o ciąży wiem od poniedziałku. W poniedziałek test pozytywny, we wtorek także i beta 802, progesteron 20,5. Termin wypada na 12 lipca ☺️ to był nasz 35 cs i nadal nie mogę uwierzyć że jestem w ciąży 🙈 dziś jest 5+1tc.
Mnie lekko pobolewają piersi albo takie mróweczki czuję ale nie cały czas tylko to tak nachodzi. Od środy mdłości o każdej porze dnia głowie rano i jak robię się głodna. Jadłabym tylko śledzie, ryby, sałatki i rosół 🙈
 
Hej nieśmiało się witam 😉 o ciąży wiem od poniedziałku. W poniedziałek test pozytywny, we wtorek także i beta 802, progesteron 20,5. Termin wypada na 12 lipca ☺️ to był nasz 35 cs i nadal nie mogę uwierzyć że jestem w ciąży 🙈 dziś jest 5+1tc.
Mnie lekko pobolewają piersi albo takie mróweczki czuję ale nie cały czas tylko to tak nachodzi. Od środy mdłości o każdej porze dnia głowie rano i jak robię się głodna. Jadłabym tylko śledzie, ryby, sałatki i rosół 🙈
Witamy, super ze się udało.
Ile masz lat i czy masz już jakieś dzieci?
 
Hehe moze to na chlopaka ;) bo mowia ze dziewczynka urode odbiera

Jeszcze z takich przepowiadań naszych babć to jesli w ciazy ciagnue na słone to chlopak a jak na słodkie to dziewczyna. ;)

Hej nieśmiało się witam 😉 o ciąży wiem od poniedziałku. W poniedziałek test pozytywny, we wtorek także i beta 802, progesteron 20,5. Termin wypada na 12 lipca ☺ to był nasz 35 cs i nadal nie mogę uwierzyć że jestem w ciąży 🙈 dziś jest 5+1tc.
Mnie lekko pobolewają piersi albo takie mróweczki czuję ale nie cały czas tylko to tak nachodzi. Od środy mdłości o każdej porze dnia głowie rano i jak robię się głodna. Jadłabym tylko śledzie, ryby, sałatki i rosół 🙈

Witam witam i gratuluję. Ja od wtorku wiem. Termin według apki na 11.07 a pierwsza wizyta za tydzień 12.11. Mam nadzieję, że będzie widać pęcherzyk
 
Ja z objawów to tylko chwilami gdzieś macica ciągnie. A tak to sen, drzemki mnie łapią od poniedziałku po 16. I chwilowe uderzenia gorąca. Najgorzej jest w nocy, zaczęłam się budzić co chwila. Tej nocy było najgorzej, siku, gorąco, zimno i tak na przemian. I strasznie chce mi się pić.
 
reklama
Czy tylko ja nie mam mdłości? ;(
Jestem 5+5 i w sumie to bolą mnie piersi , przez pierwszy tydzień pobolewał brzuch teraz nic.
I rożnie z apetytem , raz mam raz nie
Serio, w internecie tyle czarnych scenariuszy że aż człowiek nie umie pozytywnie mysleć ..
 
Do góry