reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
U nas było dokładnie tak samo. Obydwoje chcieliśmy dziecka i kiedy w końcu się udało to dziwnie się zachowywał. "Dziwnie" to bardzo dobre określenie. No bo niby się cieszył, ale jednak jakoś nie chciał tego okazać. Jakby się bał? W pierwszy test to w ogóle nie uwierzył 😂 i w sumie przez całą ciążę jakiś taki był bardziej przerażony niż szczęśliwy. Jak zobaczył córkę to oszalał że szczęścia i kocha Ją nad życie. Myślę że to normalne, nie masz się co martwić 😊 córka skończyła niedawno rok i teraz staramy się o kolejne i znowu jest powtórka z rozrywki, teraz się cieszy, jest nakręcony, najchętniej chciałby wiedzieć czy się udało zaraz po 😁 sama jestem ciekawa reakcji tym razem kiedy test wyjdzie pozytywny.

Właśnie to nasze pierwsze dziecko, jedyną fajną reakcję jaką zobaczyłam to jak zobaczył jakiś śmieszny strój dla chłopca w sklepie. I wtedy przyznał, że myśli że to będzie chłopak. Zresztą ja też mam takie przekonanie. A tak to w ogóle ze mną nie rozmawia. Nie pyta, co teraz, kiedy jakiś lekarz. No zero zainteresowania, nawet z ciekawości. Zresztą jak on myślał, że wystarczy włożyć i będzie z tego dziecko to nie dziwi mnie, że o samej ciąży też nic nie wie.

Cześć dziewczyny. Ja Was podczytuje.. Ale nie mam czasu siąść na dupie i włączyć się do dyskusji. Mam prawie 2 latke w domu która ma swój pomysł na każdy dzień.. Oprócz tego pracuje na pół nocki.. Czasem nie mam czasu na kawe.. A Myśmy się na drugie zdecydowali 🤦‍♀️😜🤣
Tłoczno się coś tu robi. A to dopiero pierwsza połowa lipca?
Jak tam samopoczucie?
Miałam zapytać z jakich apek korzystacie?
Nie wiem czy temat się przewijał.. W jakim wieku jesteście? Dużo Pań po 30? Ja sama mam 32.. Pytam z ciekawości 😉
Pozdrawiam

Cześć :)
Ja korzystam z Preglife i z premom.
A mam 29 lat
 
Cześć dziewczyny. Ja Was podczytuje.. Ale nie mam czasu siąść na dupie i włączyć się do dyskusji. Mam prawie 2 latke w domu która ma swój pomysł na każdy dzień.. Oprócz tego pracuje na pół nocki.. Czasem nie mam czasu na kawe.. A Myśmy się na drugie zdecydowali 🤦‍♀️😜🤣
Tłoczno się coś tu robi. A to dopiero pierwsza połowa lipca?
Jak tam samopoczucie?
Miałam zapytać z jakich apek korzystacie?
Nie wiem czy temat się przewijał.. W jakim wieku jesteście? Dużo Pań po 30? Ja sama mam 32.. Pytam z ciekawości 😉
Pozdrawiam
Ja mam 39
 
Cześć dziewczyny, samopoczucie mam nadzieje dobre? :)
U mnie największym problemem z rana jest odstawienie kawy, na razie próbuję z inką, ale jak tak dalej pójdzie to zacznę pić bezkofeinową licząc na efekt placebo ^^

Rozglądacie się już za jakimiś ubrankami ciążowymi? U mnie jest taki problem że progesteron robi swoje, i mi brzuch wywala na tyle że normalne spodnie uciskają - nie wiem na ile zdrowe jest t dla fasolki, dlatego też myślałam już o jakiś leginsach z podwyższonym stanem żeby chociaż po domu sobie nie uciskać. Jak u was?
A czemu odstawiasz kawę?
Ja w poprzednich ciążach nie piłam do 6msc bo mnie odrzuciło od niej, Narazie kilka łyków przechodzi ale widzę że już nie smakuje.
Spodnie też muszę powoli szukać, bo brzuch zawsze mi szybko wystaje....
 
Dziewczyny te które już są po wizytach, jakie badania zleca się na początku?
Troche tego jest, na pierwszej wizycie gdzie byko widać juz pęcherzyk dostałam skierowanie na badania : beta hcg, grupa krwi, przeciwciała anty rh 0, morfologia krwi z rozmazem, badanie moczu, VDRL, przeciwciała anty hcv, przeciwciała przeciwko wirusowi hiv, gkukoza na czczo, toksoplazmoza IgG, toksoplazmoza IgM, tsh. To narazie tyle 😉
 
reklama
Hej dziewczyny. Nie odzywałam się bo w sumie nie wiedziałam na czym stoję. Od początku ciąży mam plamienia. Najpierw lekarz stwierdził że to od nadzerki, a dzień przed wizytą czyli w te środę miałam krwawienie już myślałam że to koniec ciąży. Na szczęście było to jednorazowe i potem lekkie plamienia. Nic mnie nie bolało wiec doczekałam cierpliwie do wizyty. Okazało się że mam dwa krwiaki i jeden z nich jest blisko ujścia i to on tak krwawi. Dostałam duphaston mam dużo odpoczywać i się nie przemęczać. Do tego odkleja mi się kosmówka na 2mm. Wedlug usg jest to 4t5d. Pomimo tego wszystkiego jestem dobrej myśli. Pozdrawiam serdecznie.
 
Do góry