reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Moja też często wymiotuje i wygląda to tak, że karmie 2 h ona jest pełna zwymiotuje, co prawda nie zawsze ale często i znów płacze bo jest głodna. Mi pediatra kazała przepajac ją rumiankiem i koperkiem ale niestety nie da rady bo Mała nie chce ssać butelki, próbowałam już dwóch różnych firm. Zastanawiam się nad tym smoczkiem, mam firmy lovi i nuka. Mało tego to małe urwisiontko nie chce spać w kolysce tylko ze mną na łóżku. Karmię ją na lezaco na łożu tak jest mi najwygodniej i jak skończę karmić a ona cudem zaśnie to czekam aż złapie głębszy sen i przenoszę ją do kołyski i w kolysce polezy z 10 minut i znów płacz a na łóżku ze mną śpi spokojnie. Jak dziś znów nie będę spała cała noc to chyba padne jutro :p
U mnie ten sam temat. Żadnych smoczków ani butelek nie akceptuje. Co do spania miałam taki sam problem z synkiem. Ze mną spał super, a jeśli po karmieniu dałam go do łóżeczka to po 5 minutach był ryk. W końcu się poddałam i spał cały czas ze mną. Z córką mam na razie inne rozwiązanie. Śpi w dostawce do łóżka i się wysypiamy ;)
 
reklama
Ja karmie piersią i dokarmiam mm i właśnie mam ten sam problem, że mała mi ryczy przy cycku a po butelce jest spokojna. Teraz już jest po prostu histeria jaka dostawiam. Sama już nie wiem co robić. Stary każe mi dawać butelkę i tyle ale to przeciez prosta i szybka droga do przejścia na sztuczne mleko
 
Ja karmie piersią i dokarmiam mm i właśnie mam ten sam problem, że mała mi ryczy przy cycku a po butelce jest spokojna. Teraz już jest po prostu histeria jaka dostawiam. Sama już nie wiem co robić. Stary każe mi dawać butelkę i tyle ale to przeciez prosta i szybka droga do przejścia na sztuczne mleko
Ja nie chcę dawać mm, bo dobrze przybiera. Po za tym ona butli i tak nie weźmie. Jakoś trzeba to przetrwać [emoji85]
 
Ja się jeszcze wstrzymam z tym smoczkiem. W czwartek mam kolejną wizytę u pediatry to zobaczymy ile przybrała. Jak narazie nie zamierzam dawać Małej mm choć mąż juz kilka razy w nocy mówił żeby dać jej butle, z tym że ona butelki nie chce ssać :-) wie co dobre :p
 
Moja Mała potrafi wisieć na cycu przez 2 h na przemian raz z jednego raz z drugiego. Zastanawiam się nad jakością swojego pokarmu bo po pewnym czasie strasznie się denerwuje jak ją przystawiam jak puści cyca. Czasami myślę że już nic nie leci i dlatego ona się denerwuje ale jak przycisne brodawke to pokarm jest. Czy jest tutaj mamuśka, która karmila piersią i jednocześnie dokarmiala mm?Kiedy i czy wogole dalyscie swoim maluszka smoka? Moja ma 3 tygodnie i jeszcze smoka nie dałam.Nie wiem czy to kwestia tego, że Mała się nie najada moim pokarmem czy poprostu ma ogromną potrzebę ssania bo jak odstawiam ją od piersi po tych dwóch godzinach to czasami mi uleje czasami nie ale piąstki dalej ssie i płacze.
Jesli dobrze przybiera na wadze to sie najada, a ma silna potrzebe ssania. Sprobuj smoka, bo sie mozna tak wtkonczyc.
 
reklama
No jakby wszystkiego było mało to jeszcze coś mnie dopadło. Albo zjadłam coś nie tak albo mam rotawirusa. Tak mnie przeczyszcza od rana, że masakra. Oby tylko Mała nie złapała tego ode mnie...
 
Do góry