reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Udało mi się przekonać Mała do smoczka.Sprawdził się firmy lovi. Malutka ma ewidentnie kołki,płacze, pręży się w wieczornych godzinach i robi to jak idą jej baczki. Na poprzedniej wizycie pediatra powiedziała, żeby podawać probiotyk biogaia, jutro mam wizytę i powiem o tych dolegliwościach. Myślicie,że pediatra coś zaradzi?

Raczej nie kolka to kolka
Może pomoc maść majerankowa i masaż brzucha
Espumisan przed każdym karmieniem
Ewentualnie rurki do odgazowania
U nas póki co jeden dzień była kolka i mam nadzieje ze już nie powróci
 
Udało mi się przekonać Mała do smoczka.Sprawdził się firmy lovi. Malutka ma ewidentnie kołki,płacze, pręży się w wieczornych godzinach i robi to jak idą jej baczki. Na poprzedniej wizycie pediatra powiedziała, żeby podawać probiotyk biogaia, jutro mam wizytę i powiem o tych dolegliwościach. Myślicie,że pediatra coś zaradzi?
Maksiowi też daje probiotyk biogaia i do tego rano i wieczorem kropelki bobotic i jest o niebo lepiej :) espumisan nie działał :(
Smoczki też mamy lovi :) nuk mu nie podeszły
 
Udało mi się przekonać Mała do smoczka.Sprawdził się firmy lovi. Malutka ma ewidentnie kołki,płacze, pręży się w wieczornych godzinach i robi to jak idą jej baczki. Na poprzedniej wizycie pediatra powiedziała, żeby podawać probiotyk biogaia, jutro mam wizytę i powiem o tych dolegliwościach. Myślicie,że pediatra coś zaradzi?
Probiotyk i espumisan pomoga na gazy. Ale na prawdziwa kolke nic nie pomoze. Trzeba przrtrwac.
 
Zobaczę co pediatra jutro powie. Zauważyłam, że jak dałam smoczek to Mała rzadziej je i o wiele krócej . Dziś musiałam ściągnąć pokarm bo pierś prawa zrobiła się twarda. Budzicie swoje Maluchy na karmienie co 3h?A powiedzcie mi jak powinna wyglądać sprawa z kupkami?Wczoraj Mała zrobiła ich z osiem a dzisiaj tylko dwie.
 
Zobaczę co pediatra jutro powie. Zauważyłam, że jak dałam smoczek to Mała rzadziej je i o wiele krócej . Dziś musiałam ściągnąć pokarm bo pierś prawa zrobiła się twarda. Budzicie swoje Maluchy na karmienie co 3h?A powiedzcie mi jak powinna wyglądać sprawa z kupkami?Wczoraj Mała zrobiła ich z osiem a dzisiaj tylko dwie.

Ja absolutnie nie budzę-nie wierze ze głód ni obudzi dzieciaczków :) a przez wybudzanie nie naucza się spać dłużej... :)

Ja daje na kolki bobotic i niestey średnio pomaga :/ wczoraj była kolka ze 2h, dzisiaj 30-40 min, ale tez była i zdążyłam się spocić jak szczur... tak mi szkoda takiego maluszka :(
 
reklama
Dokładnie. Inna dawka. I inne składniki pomocnicze więc nie do końca to samo skoro pomaga i się nie drze :)
Ale te dodatkowe skladniki nie maja dzialania na konkretny problem, tylko substancja czynna. Chyba, ze dziecku nie sluzy jakis skladnik didatkowy, to ewentualnie w ta strone[emoji6]
 
Do góry