reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Nie kupowałam. Mój syn chciał spać wyłącznie na prawym boku i długi czas miał przez to zniekształconą główkę, ale potem się wyprostowało wszystko.

Mój też miał z jednej strony spłaszczoną trochę bardziej, ale tylko dlatego że zupełnie bezmyślnie kładłam na tą stronę na której było mu wygodniej i nie przekładałam... teraz będę zmieniać, bo z Franem miałam stres że mu zniszczyłam życie i podrywanie dziewczyn w przyszłości płaską głową :D :D
 
Mój też miał z jednej strony spłaszczoną trochę bardziej, ale tylko dlatego że zupełnie bezmyślnie kładłam na tą stronę na której było mu wygodniej i nie przekładałam... teraz będę zmieniać, bo z Franem miałam stres że mu zniszczyłam życie i podrywanie dziewczyn w przyszłości płaską głową :D :D
Haha dobre :) Z moim było gorzej bo się wkurzał w innej pozycji niż ten nieszczęsny prawy bok, więc obracałam go jak miał mocny sen. Ale glowa była i tak bardzo krzywa.
 
Dzien dobry

w Wawie dzisiaj piękna pogoda, deszcz i ochłodzenie... wreszcie odżyłam :tak:

@Lipcowa mamusia, słaby scenariusz te 6 dni czekania... ale co szpital to inne zasady jak widzę. Może jeszcze coś się wydarzy... chociaż jak czytam jak @Margana się męczy i odpusza po kilku h to cholera wie co te nasze ciała mają za plan...
A no słaby ja juz latam po korytarzu byłam pod prysznicem przysiady robiłam i skurczy nic jakby ręką odjal hehe ależ ten nasz syn w kulki sobie leci z nami [emoji5]
 
Mój też miał z jednej strony spłaszczoną trochę bardziej, ale tylko dlatego że zupełnie bezmyślnie kładłam na tą stronę na której było mu wygodniej i nie przekładałam... teraz będę zmieniać, bo z Franem miałam stres że mu zniszczyłam życie i podrywanie dziewczyn w przyszłości płaską głową :D :D
[emoji23][emoji23][emoji23] Ale sie wyrownalo? Bedzie podrywal na piekne oczy?[emoji3]
 
Haha dobre :) Z moim było gorzej bo się wkurzał w innej pozycji niż ten nieszczęsny prawy bok, więc obracałam go jak miał mocny sen. Ale glowa była i tak bardzo krzywa.
W takiej sytuacji czesto pomaga przekladanie na rozne strony lozeczka. Bo zwykle dziecko chce miec glowke skierowana w nasza strone, a nie do sciany.
 
reklama
Do góry