reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

hej,
Jestem tak zła, że mnie trafi zaraz więc wybaczcie, że nie nadrobię. Mieliśmy jechać przez południe, płytkarz późno przyjechał i jesteśmy w czarnej dup...aż mi się jechać odechciało gdziekolwiek :(

miałyście dwa razy robione HIV? Bo w wykazie co potrzebne do przyjęcia, jest HIV z III trymestru. Lekarka powiedziała, że nie wypisze, bo bezsensu dwa razy robić.
Szczerze Wam powiem tak mnie drażni ta moja lekarka, że cieszę się, że ciąża się kończy :( mam nadzieję, że w 36tc nie będzie w razie czego miała problemów ze skierowaniem na cc a nie karze czekać następnych 2 tygodni do następnej wizyty. Bo ona ma ze wszystkim problem jakby to ona ze swoich pieniędzy płaciła :(
Ja mialam tylko raz Hiv na poczatku. Nic mi lekarz mie mowil, ze trzeba jeszcze raz.
 
reklama
Sprawdzałam w laboratorium i kosztuje 55 zł HIV i nie wiem czy robić czy nie, bo z I trymestru mam. Jeszcze komentarz lekarki- jeśli pani partnera w ciąży zmieniła to wypisze a tak to bezsensu.
Mogą mnie nie przyjąć do szpitala nie mając aktualnego badania?
Niemoga nie przyjac rodzacej[emoji3]
 
My nadal w dwupaku, wczoraj zawitalam na IP o 17, o 24 mnie zbadano potwierdzono, ze nieprawidłowe przepływy i rozwarcie na 3 palce. Od północy na porodówce z zapisem ktg i dziś usg było, gdzie twierdzą ze przepływy są dobre wiec jadę na patologie ciąży...
Ech, mogliby się zdecydować....
 
Może jeszcze nie było wyniku przy wypisie? Zadzwoń i się dowiedz, czasem jak nie ma oryginału GBS to podają profilaktycznie antybiotyk.
Wydaje mi się że wynik był bo spędziłam tam 9 dni. Wyszło mi z wymazu że mam grzyba i teraz nie wiem czy to znaczy że gbs wyszedł dodatki?

A materacyk w wózku prostokątny czy owalny?
Jak dam radę, to może w piątek uszyję ;)
Materacyk wydaje mi się że jest prostokątny z zaokrąglonymi rogami :)
 
hej,
Jestem tak zła, że mnie trafi zaraz więc wybaczcie, że nie nadrobię. Mieliśmy jechać przez południe, płytkarz późno przyjechał i jesteśmy w czarnej dup...aż mi się jechać odechciało gdziekolwiek :(

miałyście dwa razy robione HIV? Bo w wykazie co potrzebne do przyjęcia, jest HIV z III trymestru. Lekarka powiedziała, że nie wypisze, bo bezsensu dwa razy robić.
Szczerze Wam powiem tak mnie drażni ta moja lekarka, że cieszę się, że ciąża się kończy :( mam nadzieję, że w 36tc nie będzie w razie czego miała problemów ze skierowaniem na cc a nie karze czekać następnych 2 tygodni do następnej wizyty. Bo ona ma ze wszystkim problem jakby to ona ze swoich pieniędzy płaciła :(
Tak, miałam robione 2x...
 
Wydaje mi się że wynik był bo spędziłam tam 9 dni. Wyszło mi z wymazu że mam grzyba i teraz nie wiem czy to znaczy że gbs wyszedł dodatki?


Materacyk wydaje mi się że jest prostokątny z zaokrąglonymi rogami :)
Na grzyba to inny wymaz niz na gbs. A pobierali Ci dwa wymazy? Bo moze gbs nie pobrali?
 
reklama
Do góry