reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja przed ciąża to strasznie mało może z litr albo 1.5 to Max teraz staram się I tak więcej pić ale 5 litrów niedam rady[emoji2]
Przed ciążą w dni nietreningowe ok 2-2,5l, w ciąży średnio koło 3-3,5, jak cieplej to więcej, w taki upał, żeby funkcjonować normalnie, to tak o 1,5l więcej to dla mnie minimum
 
reklama

Ale ładne .... zaraz sobie zobaczę Str
Ja dziś kupiłam komplet do wizja/ łóżeczka można zamówić z wypełniem sluzy na cały rok lub bez na lato
Ale wzorów strasznie dużo pięknych a cena 34,00 jakby co wrzucam link
Zobacz ofertę: Kocyk MINKY 50x75 DO WÓZKA + PODUSIA DUŻO WZORÓW!! Link do: Kocyk MINKY 50x75 DO WÓZKA + PODUSIA DUŻO WZORÓW!!

IMG_9948.JPG
 

Załączniki

  • IMG_9948.JPG
    IMG_9948.JPG
    106,5 KB · Wyświetleń: 439
Któraś.z.dziewczyn pisała że chce zamówić łóżeczko od tego samego sprzedającego co ja od razu ci mówię nie kupuj Łóżeczko zle pomalowane z.zadziorami pewnie wiele innych jeszcze.wad ma ale nawet do końca.nie rospakowalismy z.sprzedającym brak kontaktu skrzynka pocztowy pełna na.e-maila nie odpisuje za 450 spodziewałam się czegoś lepszego ..a i jeszcze inny kolor niż zamawiałam firma ard-drew
 
@malena164 dałaś mi do myślenia, bo też chciałam u nich zamawiać,ale z odbiorem osobistym, bo mam do siedziby 15 km

u endokrynologa wszystko w porządku. Mam się przyjść na wizytę jesienią. Nie dawno wróciłam (siedziałam od 9.45 do 13) tyle ludzi było, a nikt nie przepuści :( teraz coś zjadłam bo aż mi się słabo zrobiło. Odpocznę chwilę i biorę się za skończenie obiadu.

też ostatnio na zakupach miałam awarię, straszne mi się siku chciało, ale P. coś tam mierzył, kichnęło mi się i trochu się posikałam ;( tak naciągnęłam bluzkę, że nawet on się nie zorientował :(


@ola ciepłe źródła sobie odpuść zwłaszcza teraz ;) nie wolno nam się wygrzewać w ciąży ;) mi strasznie term brakowało w tym roku, a kocham zimą

Trzabylo sie wepchac

Czemu masz endo wizyty?
 
Dziewczynki dziś już 33t0dzien u mnie [emoji16][emoji16] na 19h idę do szkoły rodzenia do innej grupy bo w poniedziałek zapomniałam o zajeciach a była kapiel [emoji16] więc dziś nadrobię z innymi bo to mi się przyda ... Aaa jutro o 11 odbieramy klucze do mieszkania [emoji16][emoji16][emoji16] dziś kupiliśmy już walki, pędzle, farby, grunt, szpachle itp itd mój załatwił sobie wolne na piątek i będzie działał [emoji16][emoji16][emoji16]

Super[emoji108][emoji108]
 
reklama
Odbieralam Julke i pani ze swietlicy ( w sumie byla kiedys moja szefowa na swietlicy jak pracowalam z nia pol roku ) spytala czy spodziewam sie blizniakow bo mam ogromny brzuch smiac sie czy plakac

Ahhh jrsli powiedziala ze ogromny brzuszek to ok pol biedy

Moja znajoma w ciazy cala przytyla ze brzuvh zlewal sie z pupa ramionami a inna mama na placu zabaw do niej
Oo dawno tu nie bylyscie przytylo sie pani dojsc ? Aktualnie chodze na silownie jest super chce pani adres[emoji85][emoji85][emoji85][emoji85]i nie drogo

To jak w twarz dostac cegla haslo[emoji13]
 
Do góry