reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Moja gin jest ze mna w kontakcie mimo, ze jest aktualnie za granicą. We wtorek mam wizytę, ale jak gadałysmy i pytalam czy podjechac na ip to właśnie może bym sterydy dostała, to powiedziała, że po 34 tygodniu sterydów się nie podaje i wątpi, żeby w którymkolwiek Warszawskim szpitalu mi to zrobili.
Czyli najpewniej plucka już są gotowe [emoji16]
 
reklama
Moja gin jest ze mna w kontakcie mimo, ze jest aktualnie za granicą. We wtorek mam wizytę, ale jak gadałysmy i pytalam czy podjechac na ip to właśnie może bym sterydy dostała, to powiedziała, że po 34 tygodniu sterydów się nie podaje i wątpi, żeby w którymkolwiek Warszawskim szpitalu mi to zrobili.


Na Żelaznej podają. Dostałam w drugiej ciąży z córką w 34/35 tc.
 
Na Żelaznej podają. Dostałam w drugiej ciąży z córką w 34/35 tc.
Byłam tam ostatnio u koleżanki. Chociaz miałabym rodzić w samochodzie to tam nie pojadę. TAKIE TŁUMY! Urodziłabym na izbie przyjęć czekając w kolejce, by w koncu usłyszeć, ze miejsc już nie ma i jedź do innego szpitala.
 
Cześć babeczki!

Czekam na wizytę i właśnie mi się wyświetliło ze rabaty w HM online do 40% ale jeszcze nie sprawdziłam co dają :)

Dziewczyny, czy przy takich upałach tez pijecie pokrzywe? Nie odwodni nas...?
Ja piję...
Ale ja jestem dziwna [emoji23]
W taki upał piję praktycznie samą herbatę, choć sporo słabszą - torebka na dzbanek 1litr
W ciągu dnia wypijam dzbanek pokrzywy, czasem dzbanek lipy, dzbanek rumianku, jeden lub dwa dzbanki melisy, plus trochę wody z miodem - wychodzi co najmniej jakieś 5-6 litrów, więc raczej się nie odwodnię [emoji6]
 
Ja piję...
Ale ja jestem dziwna [emoji23]
W taki upał piję praktycznie samą herbatę, choć sporo słabszą - torebka na dzbanek 1litr
W ciągu dnia wypijam dzbanek pokrzywy, czasem dzbanek lipy, dzbanek rumianku, jeden lub dwa dzbanki melisy, plus trochę wody z miodem - wychodzi co najmniej jakieś 5-6 litrów, więc raczej się nie odwodnię [emoji6]
O kurde na prawdę sporo pijesz [emoji33]
 
Dziewczynki dziś już 33t0dzien u mnie [emoji16][emoji16] na 19h idę do szkoły rodzenia do innej grupy bo w poniedziałek zapomniałam o zajeciach a była kapiel [emoji16] więc dziś nadrobię z innymi bo to mi się przyda ... Aaa jutro o 11 odbieramy klucze do mieszkania [emoji16][emoji16][emoji16] dziś kupiliśmy już walki, pędzle, farby, grunt, szpachle itp itd mój załatwił sobie wolne na piątek i będzie działał [emoji16][emoji16][emoji16]
Super, gratuluję! [emoji106][emoji106][emoji106]
Teraz tylko ogarnąć "wnętrze" i przeprowadzić się [emoji6]
 
O kurde na prawdę sporo pijesz [emoji33]
Zawsze dużo piłam, ale w upały oczywiście sporo więcej....
Plus taki, że ciśnienie nie skacze, i nawet jakoś bardzo popuchnięta nie jestem... Jak spałam i wypiłam że 2l mniej to było dużo gorzej...
I naprawdę nie jest źle, a też mam 30+ tutaj...
Więc - polecam [emoji6]
 
reklama
Zawsze dużo piłam, ale w upały oczywiście sporo więcej....
Plus taki, że ciśnienie nie skacze, i nawet jakoś bardzo popuchnięta nie jestem... Jak spałam i wypiłam że 2l mniej to było dużo gorzej...
I naprawdę nie jest źle, a też mam 30+ tutaj...
Więc - polecam [emoji6]
Ja przed ciąża to strasznie mało może z litr albo 1.5 to Max teraz staram się I tak więcej pić ale 5 litrów niedam rady[emoji2]
 
Do góry