reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Witam się z rana :) u mnie dziś ciężka noc (alergia/nieżyt nosa) o 4 mój mnie obudził, poszłam wydmuchac nos i to był najgorszy błąd bi zatkaly mi się obie dziurki i to tak, że prawie się udusilam pijąc za duży łyk wody... Uczucie jak bym się topila... Uszy momentalnie się też zatkaly... Jest 6:30 i już jest ok bo odzyskalam jedna dziurkę [emoji4] no, ale od 4 nie śpię... Ichaluje się drugi raz ... Robię co mogę by tylko nie użyć spreju od aletgologa i jakoś jeszcze czerwiec przetrwac :) ostatnio było ok ponad tydzień więc oby jak najmniej nocy takich jak dziś

Na co masz alergie? Moj na pylki z lasu ,polanek

Np fotograf na ciazowe musial byc w studio bo bidulek by nie wytrzymal w lesie
 
reklama
Na co masz alergie? Moj na pylki z lasu ,polanek

Np fotograf na ciazowe musial byc w studio bo bidulek by nie wytrzymal w lesie
Ogólnie mam na trawy, ale wiadomo, że to tylko ogólnie powiedziane ( nie sprawdzają dokładnie alergii na kazda trawę) bo czasem pojadę na łąkę czy go lasu i nic mi nie jest :) u mnie to chyba z tych traw to głównie żyto :) dlatego nie mam alergii cały czas tylko jak te pylki przyleca :) a wczoraj akurat mocno wiało
 
Witam się z rana :) u mnie dziś ciężka noc (alergia/nieżyt nosa) o 4 mój mnie obudził, poszłam wydmuchac nos i to był najgorszy błąd bi zatkaly mi się obie dziurki i to tak, że prawie się udusilam pijąc za duży łyk wody... Uczucie jak bym się topila... Uszy momentalnie się też zatkaly... Jest 6:30 i już jest ok bo odzyskalam jedna dziurkę [emoji4] no, ale od 4 nie śpię... Ichaluje się drugi raz ... Robię co mogę by tylko nie użyć spreju od aletgologa i jakoś jeszcze czerwiec przetrwac :) ostatnio było ok ponad tydzień więc oby jak najmniej nocy takich jak dziś
O nie :/współczuję
 
reklama
Ehh, dziewczyny... Ale wam zazdroszcze, ze juz prawie wszystko macie :)
Ja czekam na paczki, niby juz prawie wszystko zamowione, ale te przesylki... W sumie tylko wozek i fotelik nam zostaly, ale juz upatrzone, tylko zamowic. Wczoraj zlozylismy elektryczna hustawke, narazie pluszowy mis robi za atrape :D ale mega rzeczy teraz robia... Muzyczka, pilot, wybudzanie glosem, nawet wejscie USB na mp3 :|
Mam nadzieje, ze malemu sie spodoba:)

Wspolczuje tych alergii... Moj ma alergie i tez ciezko, ale juz niedlugo koniec czerwca, wiec chyba powinno byc lepiej.

Ostatnio tez sie budze ok 3-4 na siku, prawie jak w zegarku, ale ide spac bez problemow naszczescie, w ogole w szoku jestem ze tak dobrze spie, to moje dziecko to chyba aniol :D albo zwyczajnie tez spioch :D oby mu tak zostalo...

Jeszcze troche i zaczynam cwiczyc z balonikiem. Juz czeka i sie kurzy. Ktoras z was juz zaczela moze? Poczekam do wizyty w przyszlym tyg, bo ostatnio czasami mnie kluje jak chodze, ale to juz najwyzszy czas, zeby powoli zaczac trenowac, mam nadzieje, ze sie nie zniechece od poczatku, bo ponoc poczatki bywaja bardzo ciezkie...;/
 
Do góry