reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Któraś.z.dziewczyn pisała że chce zamówić łóżeczko od tego samego sprzedającego co ja od razu ci mówię nie kupuj Łóżeczko zle pomalowane z.zadziorami pewnie wiele innych jeszcze.wad ma ale nawet do końca.nie rospakowalismy z.sprzedającym brak kontaktu skrzynka pocztowy pełna na.e-maila nie odpisuje za 450 spodziewałam się czegoś lepszego ..a i jeszcze inny kolor niż zamawiałam firma ard-drew
O kurcze, wspolczuje.
 
Lekarze w ogole nie znaja sie na kp. Pokarm nie moze byc ani za ciezki, ani za slaby. Zmienia sie wraz z wiekiem dziecka i zawsze jest odpowiedni dla danego dziecka.
A w Polsce to prawda. Jeszcze kilka lat temu niektorzy lekarze kazali odstawiac od piersi przy zoltaczce. Nie wiem jak jest teraz.

Miala ziltaczke po porodzie moja i karmilam kp

Byla tylko 24h pod lampami 4 dni po porodzie
 
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj wizyta. Jestem 33+1 jak beda dalej takie upaly to tylko mam nadzieje, ze wytrzymam do 20 czerwca bo brzuch boli codziennie, I bardzo czesto sie stawia, a w pochwie to tak kluje, ze ciezko chodzic.Mam tylko nadzieje, ze moja szyjka jest wytrzymala
 
Witam się z rana :) u mnie dziś ciężka noc (alergia/nieżyt nosa) o 4 mój mnie obudził, poszłam wydmuchac nos i to był najgorszy błąd bi zatkaly mi się obie dziurki i to tak, że prawie się udusilam pijąc za duży łyk wody... Uczucie jak bym się topila... Uszy momentalnie się też zatkaly... Jest 6:30 i już jest ok bo odzyskalam jedna dziurkę [emoji4] no, ale od 4 nie śpię... Ichaluje się drugi raz ... Robię co mogę by tylko nie użyć spreju od aletgologa i jakoś jeszcze czerwiec przetrwac :) ostatnio było ok ponad tydzień więc oby jak najmniej nocy takich jak dziś
 
Witam się z rana :) u mnie dziś ciężka noc (alergia/nieżyt nosa) o 4 mój mnie obudził, poszłam wydmuchac nos i to był najgorszy błąd bi zatkaly mi się obie dziurki i to tak, że prawie się udusilam pijąc za duży łyk wody... Uczucie jak bym się topila... Uszy momentalnie się też zatkaly... Jest 6:30 i już jest ok bo odzyskalam jedna dziurkę [emoji4] no, ale od 4 nie śpię... Ichaluje się drugi raz ... Robię co mogę by tylko nie użyć spreju od aletgologa i jakoś jeszcze czerwiec przetrwac :) ostatnio było ok ponad tydzień więc oby jak najmniej nocy takich jak dziś

Ja dzieci s super spalam chyba ze zmeczenia plus nicole dala spac

1:00-6:30
Glowa tylko teraz mnie boli niewiem czemu
Wzielam 1000 mg paracetamol
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj wizyta. Jestem 33+1 jak beda dalej takie upaly to tylko mam nadzieje, ze wytrzymam do 20 czerwca bo brzuch boli codziennie, I bardzo czesto sie stawia, a w pochwie to tak kluje, ze ciezko chodzic.Mam tylko nadzieje, ze moja szyjka jest wytrzymala

Trzymam[emoji110][emoji110]daj znac jak wizyta

I wszystkie co maja wizyty powodzenia[emoji110]
 
Do góry