reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Kurcze wchidze na ich stronie i nie na takiego wzoru albo jestem niedogięta i nie umiem ;
Dobra znalazłam ;)
Musisz napisać w wiadomości prywatnej to wtedy zrobią Ci kocyk ( naszyja ten material na kocyk więc z jednej strony będą kwiatki a z drugiej ten różowy materiał ... Możesz też poprosić by coś innego zaproponowali bo mają różne pomysły)
 
reklama
My będziemy przechowywać :) Jeszcze tylko zastanawiamy się który paiet wybrać


Dziadek nie dosć że skarb to inżynier, co sam zaprojektował bezpieczny system napędzający. Tak, łóżeczko będzie bujalo się bez niczyjej pomocy, no geniusz :D
Co to przygód, to znowu miałam skurcze w nocy. Regularne co 10 minut. Wzięłam nospę, ciepłą kąpiel i przeszło. Potem jak już udało mi się zasnąc to mnie wybudzały bóle brzucha i uczucie naciskania na kanał rodny. Mąż miał nockę i pomyślałam, że jak wróci rano i nadal tak będzie to pojedziemy na spzital. Na szczęście do tego czasu przeszło :)
Ojjj to faktycznie miałaś przygody... Może lepiej iść na wizytę to podadzą Ci cos na rozwinięcie płuc? Bo jak co noc takie akcje...
 
Ej faktycznie dla chlopca piękne rzeczy! Aż jestem w szoku, bo zazwyczaj dla dziewczynek większy wybór. Ale ja muszę narazie przestac kupowac, żeby zobaczyć w czym jemu będzie najlepiej, a i tak prawie pół asortymentu h&m wykupiłam :D
Ale zobaczyłam ze skarpetki z lidla będą miały motyw morski, a ja to lubię i młody ma pełno ubranek w kotwice, stery itp :D
Dorwalam całą gazetke i tam też są dla dziewczynek [emoji16] już wrzuciłam
 
Dziewczynki dziś już 33t0dzien u mnie [emoji16][emoji16] na 19h idę do szkoły rodzenia do innej grupy bo w poniedziałek zapomniałam o zajeciach a była kapiel [emoji16] więc dziś nadrobię z innymi bo to mi się przyda ... Aaa jutro o 11 odbieramy klucze do mieszkania [emoji16][emoji16][emoji16] dziś kupiliśmy już walki, pędzle, farby, grunt, szpachle itp itd mój załatwił sobie wolne na piątek i będzie działał [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Ojjj to faktycznie miałaś przygody... Może lepiej iść na wizytę to podadzą Ci cos na rozwinięcie płuc? Bo jak co noc takie akcje...
Moja gin jest ze mna w kontakcie mimo, ze jest aktualnie za granicą. We wtorek mam wizytę, ale jak gadałysmy i pytalam czy podjechac na ip to właśnie może bym sterydy dostała, to powiedziała, że po 34 tygodniu sterydów się nie podaje i wątpi, żeby w którymkolwiek Warszawskim szpitalu mi to zrobili.
 
Dziewczynki dziś już 33t0dzien u mnie [emoji16][emoji16] na 19h idę do szkoły rodzenia do innej grupy bo w poniedziałek zapomniałam o zajeciach a była kapiel [emoji16] więc dziś nadrobię z innymi bo to mi się przyda ... Aaa jutro o 11 odbieramy klucze do mieszkania [emoji16][emoji16][emoji16] dziś kupiliśmy już walki, pędzle, farby, grunt, szpachle itp itd mój załatwił sobie wolne na piątek i będzie działał [emoji16][emoji16][emoji16]
Super! Powodzenia z remontem[emoji3]
 
Moja gin jest ze mna w kontakcie mimo, ze jest aktualnie za granicą. We wtorek mam wizytę, ale jak gadałysmy i pytalam czy podjechac na ip to właśnie może bym sterydy dostała, to powiedziała, że po 34 tygodniu sterydów się nie podaje i wątpi, żeby w którymkolwiek Warszawskim szpitalu mi to zrobili.
No wlasniemialam posac, ze juz chyba za pozno na sterydy.
Zaciskaj nogi i trzymaj jeszcze malego w brzuchu te 2 tygodnie[emoji6]
 
reklama
Do góry