reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Raz na jakiś czas z rana źle mi się oddycha, trochę kręci mi się w głowie i czuję jak bym miała odlecieć. Zawsze mierzę wtedy ciśnienie i jest ok jedynie puls wynosi od 100-110. Nie jest to od głodu bo zawsze jest to już po śniadaniu. No i nie jest to z przemęczenia fizycznego bo nic ciężkiego nie robię. Ten stan występuje u mnie tak około rwz, dwa razy na tydzień. Chciałam się zapytać czy któraś z was tak miała.
A nie dzieje się tak po lezeniu na plecach?
 
reklama
Hej mamusie, czy są tu mamy , które mają już za sobą poród przed terminem, pierwszą córkę urodziłam w terminie, ale teraz boję się porodu przed terminem bo moja mama urodziła drugie dziecko trzy tygodnie wcześniej a ginekolog mówi, że to jest dziedziczne , termin z OM mam na 1 lipca, jakie są symptomy wcześniejszego porodu ?Bo od wczoraj czuję się jakoś dziwnie i zaczynam się martwić, pobolewa mnie brzuch, boli kręgosłup na dole, piersi bardzo zaczęły boleć .. wcześniej nie byłam tak obolała ..
Ja 35 tydzien juz raz. Teraz też na lekach.Ból brzucha jak na @ plus bóle w krzyżu tak u mnie skurcze wygladaja teraz
 
Zobaczymy co wyjdzie z krwi bo już dawno nie miałam robionej morfologi. Mam nadzieję że nic złego nie wyjdzie bo trochę się boję.
 
Ketonów nie sprawdzam, nikt nie kazał, ale w badaniach moczu tych, co robię przed wizytami, nie wyszły.
Dziś w nocy o 3:45 zrobiłam pomiar, wyszło 103, rano na czczo jak wstałam -101. Wczoraj zjadłam kanapkę przez snem o 23:30, więc chyba u mnie jakoś na odwrót się porobiło. Dziś spróbuję jednak z wcześniejszą kolacją i dłuższą przerwą i zobaczymy rano, albo zjem taką kolację, żeby nie było węglowodanów.
Po śniadaniu mi się też zmieniło, kiedyś jak zjadłam 2 kanapki rano, to miałam wyniki powyżej 130, dziś ledwo powyżej 100. Coś mi się poprzestawiało. Spróbuję metodą prób trochę pokombinować, a do diabetologa na jakąś konsultację chyba i tak się muszę umówić i popytać, co mam robić.



A ja to bym bardzo chciała rodzić przed terminem, mimo że ani psychicznie ani mentalnie ani z wyprawką nie jestem gotowa. Za 2 tygodnie wraca mąż, będę wtedy w skończonym 36 i postaram się pogadać z położną i lekarzem, może mają jakieś triki. Ta końcówka najgorsza dla mnie, a do CC jednak nie mam wskazań (zresztą sama nie jestem też przekonana)



Może za szybko wstajesz i stąd zawroty głowy. Kiedyś lekarz mi tłumaczył, żeby na spokojnie, poleżeć chwilę, powoli się podnosić. A z tym oddychaniem, to zobacz, czy nie dzieje się tak wtedy, jak leżysz na plecach, dzieci są już spore i ciężkie na tym etapie i mogą cisnąć
co do trikow kombknowalam przy drugim dziecku .zrobilam i wypilam koktajl poloznej po kilku godz skurczow uspokoilo sie a polozna sie ze mnie smiala bylysmh w kontakcie telefonicznym i tak urodzilam 40 tydz i 3 dzien
 
reklama
Raz na jakiś czas z rana źle mi się oddycha, trochę kręci mi się w głowie i czuję jak bym miała odlecieć. Zawsze mierzę wtedy ciśnienie i jest ok jedynie puls wynosi od 100-110. Nie jest to od głodu bo zawsze jest to już po śniadaniu. No i nie jest to z przemęczenia fizycznego bo nic ciężkiego nie robię. Ten stan występuje u mnie tak około rwz, dwa razy na tydzień. Chciałam się zapytać czy któraś z was tak miała.
Ja miewam wysoki puls i wtedy też się tak gorzej czuje byłam w szpitalu z tego powodu i powiedzieli mi ze teraz serce jest obciążone działa na zwięszonych obrotach ale teraz już rzadziej mi się to zdarza
 
Do góry