reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja podobnie. Jutro o 12 mam wizytę. U mnie remont na całego, może jutro salon będzie już pomalowany, pokój dziecięcy pewnie w weekend.
A, tak piszecie o różnych sytuacjach w kolejkach, ja muszę powiedzieć, że się spotykam głównie z uprzejmoscią. Dzisiaj byłam w Ikei z brzuchem i wózkiem, do tego ikeowy wózek z meblami. Przy kasie przeprosiłam czy mogę bez kolejki i jakiś pan sam z siebie zaoferował, że mi to zataszczy do samochodu. Poświęcił mi chyba z kwadrans, bo się jeszcze okazało, że winda na parking podziemny nie działa i trzeba szukać innego rozwiązania.

No to na bank byłaś w Jankach...! ;) ta winda już ponad miesiąc nie działa [emoji53] mnie wczoraj Pani w rossmanie zaprosiła do kasy, ale tez- inne babki od razu alarm ze tez stoją w kolejce, dopiero jak tamta podkreśliła ze jestem w ciąży to niby „nie zauważyłam”. Traktować jako komplement? ;)
 
reklama
hej wszystkim!
po ciezkiej nocy jade na badania , blee ...
u mnie dzis 33.6 ...jutro zaczynamy kolejny tydzien , bez lekow juz...
wizyta w piatek:)
 
z
Coraz bliżej jesteśmy ! Jeszcze troszkę i będziemy tulić maleństwa ,chociaż ta końcówka ciąży może się dłużyc ja tak mam
Mi się dłuży teraz. Przedtem do wizyty miałam 3 tygodnie i leciało błyskawicznie teraz 2.5 a czuję się jak bym 4 na ta wizyte czekała:/
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty,dajcie znać po ;)
Mam zamiar namówić dziś męża na zakupy łóżeczka i reszty rzeczy bo u mnie to już wielką niewiadoma kiedy zacznie się ;/
A cały czas mnie męczy że jeszcze tego brakuje
Ja dziś 34+5 i zeby tak z dwa tyg wytrzymać to bym skakała że szczęścia !!!
 
reklama
Do góry