reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Hej Wam :) nie śpię od 4:30, bo się stresowalam badaniem moczu i piłam i trzymałam, żeby spokojnie mieć czym sikac i tej 7 rano. W piątek wizyta to akurat świeże wyniki będę miała.
Upał dzisiaj znowu mamy, także dzisiaj już siły nie mam na nic :/
Ale to nie trzeba pic. Nie powinno sie rozcienczac tego nocnego moczu. Po to ma byc z nocy zeby wlasnie nie byl rozcienczony. To tak jak przy tescie ciazowym.
 
reklama
Zniżki na loty mam, samolot do Wrocka 14:30 :D Ale jestem juz po 28 tygodniu i nie mam zaświadczenia od gin :(


Ja tez walcze ze zgagą. I tak doraźnie pomogła mi zimna pepsi. Wiem że to sam cukier, syf i ogólnie całe zło tego świata, ale wczoraj po obiedzie umierałam i wypiłam parę łyków. Przeszło i złagodziło to takie palące uczucie w gardle
Pare lykow nie zaszkodzi[emoji3]
 
Kochana lacze sie w bolu, mam wszystkie te dame objawy. Do tego okropny bol krocza i podbrzusza przy chodzeniu[emoji53] Musimy jeszcze troche przetrwac.
No dzisiaj nawet jak leżę mały tak naciska na krocze, że czasem aż wydam z siebie niekontrolowany dźwięk. Dobrze, że jutro ta wizyta to jej powiem żeby wszystko dokładnie sprawdziła.
 
Marika, trzymam kciuki, żebyś wytrzymała jeszcze trochę. Boję się, że spotka mnie to samo i też wyląduję w szpitalu, nienawidzę szpitali i będę się bronić rękami i nogami tak długo, jak będzie można. Niestety zostaję od piątku sama w domu na dwa tygodnie, więc nikt mnie nie będzie obsługiwał, ale mam nadzieję, że moja szyjka jakoś to wytrzyma.
Dziś mam badanie prenatalne, chociaż trochę późno, bo już skończyłam 32 tydzień, ale muszę sprawdzić dla własnego spokoju, co się dzieje i czy wszystko ok. Trzymajcie kciuki.
Trzymam kciuki[emoji110][emoji110]
 
Ale to nie trzeba pic. Nie powinno sie rozcienczac tego nocnego moczu. Po to ma byc z nocy zeby wlasnie nie byl rozcienczony. To tak jak przy tescie ciazowym.
Ale chyba zbytnio to nie zafałszuje wyniku? Ja w nocy strasznie dużo piję. Potrafię wypić 1,5 litra. Przed oddaniem moczu próbuję pić mniej, tylko małe łyczki ale i tak jest tego sporo...
 
reklama
Do góry