reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Trzymam kciuki za wizyty i czekam na same dobre wieści ! :)
Wstałam i niestety nie zeszła mi opuchlizna z jednej kostki. Zawsze po nocy było ok, a teraz tylko troszkę się zmniejszyła. Siedze na kanapie ze sniadaniem a nogi trzymam w misce z zimną wodą i czuję trochę ulgę. Może faktycznie pomoże.
I JESTEM MEGA SMUTNA :( Wczoraj wieczorem uświadomiłam sobie że mój plan "urodzić i nie zesrać sie w trakcie" ma małe szanse na powodzenie. A dlaczego? Bo wczoraj jak by to delikatnie ująć: puściłam bąka z farszem.... NA szczęscie akurat robiłam siku więc trochę mniejsza katastrofa niż jakiś czas temu u @Wronka199. :(
Miłego dnia!
Jola nie smutaj! Nawet sie nie zorientujesz w yrakcie porodu[emoji6] Poza tym organizm czesto sie oczyszcza przed porodem, wiec jest szansa, ze nie bedzie czym sie zesrac[emoji3]
 
reklama
U nas wszystko dobrze, chociaż tyle wysiłku fizycznego że czasami się bałam że skończę w szpitalu. Teraz już zaczynam coraz więcej odpoczywać. Chociaż czas się brać za pranie, I przygotowania wyprawki I pokoju dla młodego. Oto on w 32 tyg.
20180507_123509.jpg
 

Załączniki

  • 20180507_123509.jpg
    20180507_123509.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 252
Dziewczynki a powiedzcie mi czy dziecko po kąpieli trzeba smarować oliwką? Czy wystarczy myć mydelkiem i tyle? No i czy dziecko trzeba smarować przed wyjściem z domu lub ogólnie w ciągu dnia ? I jeśli tak to czym? Należy stosować kremy z filtrem?
Jesli dziecko nie ma suchej skory to nie trzeba po kapieli juz niczym smarowac. Ale mozna balsamwm. Oliwka w ogole nie jest polecana, bo zatyka pory. Jedynie mozna jej uzywac przy bardzo suchej skorze u noworodkow. Po skonczonym miesiacu w ogole nie jest wskazana.
Latem krem z filtrem to moim zdaniem koniecznosc przy tak delikatnej skorze. Wiadomo, ze takiego dziecka w ogole nie powinno sie na slonce wystawiac, ale promienie przechodza tez przez chmury, drzewa, szyby w aucie. Tylko przy niemowlaku wazne jest zeby filtry byly mineralne.
Jesienia i zima analogicznie krem na wiatr i mroz.
 
Kciuki za wizyty [emoji110][emoji110]
Ja wczoraj wybyłam na shopping ale było mi tak słabo że szybciutko go zakończyłam. Chyba już się nie nadaję na samotne wyjścia. Do tego zgaga. Bekam ogniem... kupiłam wczoraj Rennie i próbuję się ratować. W nocy po sikaniu napinał mi się brzuch. W ogóle w nocy brzuch mnie boli. Szczególnie jak mam pełny pęcherz. Przekręcenie się z boku na bok to straszny wysiłek. Chyba tyle narzekania z rana. Na szczęście jutro wizyta [emoji4]
Kochana lacze sie w bolu, mam wszystkie te dame objawy. Do tego okropny bol krocza i podbrzusza przy chodzeniu[emoji53] Musimy jeszcze troche przetrwac.
 
reklama
Do góry