reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Już po wizycie. Młody waży równo 2 kg :) Główka cały czas 2 tyg większa od reszty ciałka. Ale gin mówi, że taki jego urok i nie ma powodów do zmartwienia. Ułożony już główkowo. Dziś było pięknie widac jak sobie buzią mlaskał i co chwila języczek pokazywał :)
Moja szyjka twarda, zamknięta, prawie 5cm. ASP i ALT do powtórki. W 3 tygodnie przytyłam 1,6 kg. Wody i łożysko spoko. Porozmawialismy o szpitalach i krwi pępowinowej. Generalnie wszytsko ok, poza tym nieszczęsnym ciśnieniem które cały czas muszę kontrolowac i sprawdzac czy nie pojawia się białko w moczu.
Kolejna wizyta za 3 tygodnie :)
To fajnie :-) ;-)
 
reklama
U mnie tak sobie radośnie przesuwali termin rozpatrzenia przez kilka miesięcy, a potem zakwestionowali moją umowę. Decyzję wydali w styczniu, 10 miesięcy po moim porodzie. Teraz czekam na wyznaczenie terminu rozprawy.

Wiecie co, to jest za przeproszeniem k....stwo. Rozumiem, ze guzik ich obchodzi za co żyłaś 10 miesięcy? Czy dostałaś odsetki za tak długi okres? To jest jakaś banda debili. Ale im to pracodawca wypłaca co do dnia kasę, a jak sami maja wyskoczyć z kasy to jest problem od razu...
 
Cześć kochane [emoji16] Jolu ostrzegaj przed takimi opisami bo może ktoś właśnie je śniadanie [emoji23] byłam wczoraj na zakupach i kupiłam sukienkę na komunie [emoji4] i torebkę a nie mam butów i chyba będę musiała jeszcze raz jechać kupiłam też trochę rzeczy dla małej [emoji6] i sobie kilka koszulek bo brzuch mi poszedł ostatnio do przodu że koszulki sięgają mi w pół pępka [emoji23] miłego dnia kochane [emoji8]
Pochwal się zakupami plisss ;-)
 
Ojej, to wspolczuje. Ja tez juz fatalbie sypiam[emoji53]

Ja mam problem z zaśnięciem ale jak już śpię to dopiero o 5 siusiu wiec ok :) nie budzi mnie nawet ten szkrab i jego akrobacje :) za to wczoraj jak byłam u dentystki na kontroli to się tak zaczął popisywać, ze aż podskoczyła bo się wystraszyła jak brzuch skacze :D
 
Dzien dobry jadę zawieź marceline do szkoły wracam kawka śniadanie szybko ogarnę dom i na 13:15 lecę na wizytę wkoncu po miesiącu
Jutro 33tydz zaczynamy - margana PAMIĘTAŁAM [emoji23] ciekawe ile moj Antoś już ma może tez koło 2 kg ??
16 kwoetnia miał 1003g
Haha[emoji3] Kiedy to zlecialo? To kciuki za wizyte[emoji110][emoji110]
 
Dziś w całej Polsce ma być byle jak. Na dodatek jest bardzo niskie ciśnienie atmosferyczne i ma jeszcze spadać. Więc ja czuję się jakaś taka wypruta z resztek energii, no i Staszek tez zdecydowanie mniej aktywny
Podobnie ze mną..lenistwo totalne tylko leżeć ;-)
 
reklama
Do góry