reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dziewczynki a powiedzcie mi czy dziecko po kąpieli trzeba smarować oliwką? Czy wystarczy myć mydelkiem i tyle? No i czy dziecko trzeba smarować przed wyjściem z domu lub ogólnie w ciągu dnia ? I jeśli tak to czym? Należy stosować kremy z filtrem?
hm...ja swoje zawsze po kapieli oliwkowalam , cudna skorke mialy poza upalami , wtedy stosowalam talk ... kremu z filtrem za duzo nie uzywalam , jednak dziecka na duze slonce sie nie wystawia ...ale moje byly urodzone zima, teraz pewnie czasem uzyje :)
 
reklama
Trzymam kciuki za wizyty i czekam na same dobre wieści ! :)
Wstałam i niestety nie zeszła mi opuchlizna z jednej kostki. Zawsze po nocy było ok, a teraz tylko troszkę się zmniejszyła. Siedze na kanapie ze sniadaniem a nogi trzymam w misce z zimną wodą i czuję trochę ulgę. Może faktycznie pomoże.
I JESTEM MEGA SMUTNA :( Wczoraj wieczorem uświadomiłam sobie że mój plan "urodzić i nie zesrać sie w trakcie" ma małe szanse na powodzenie. A dlaczego? Bo wczoraj jak by to delikatnie ująć: puściłam bąka z farszem.... NA szczęscie akurat robiłam siku więc trochę mniejsza katastrofa niż jakiś czas temu u @Wronka199. :(
Miłego dnia!
Jola masz takie mega opisy swoich historii że noc tylko z tobą przebywać na poprawę nastroju :D nie chcesz mnie odwiedzić? :D
 
Trzymam kciuki za wizyty i czekam na same dobre wieści ! :)
Wstałam i niestety nie zeszła mi opuchlizna z jednej kostki. Zawsze po nocy było ok, a teraz tylko troszkę się zmniejszyła. Siedze na kanapie ze sniadaniem a nogi trzymam w misce z zimną wodą i czuję trochę ulgę. Może faktycznie pomoże.
I JESTEM MEGA SMUTNA :( Wczoraj wieczorem uświadomiłam sobie że mój plan "urodzić i nie zesrać sie w trakcie" ma małe szanse na powodzenie. A dlaczego? Bo wczoraj jak by to delikatnie ująć: puściłam bąka z farszem.... NA szczęscie akurat robiłam siku więc trochę mniejsza katastrofa niż jakiś czas temu u @Wronka199. :(
Miłego dnia!
Dzięki Jola, zaplułam telefon, siebie i łóżko herbatą [emoji1][emoji1][emoji1]
Bąk z farszem [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Dzień dobry. Ja dzisiaj od 5 na nogach, a o 3 się położyłam. Synek przeziebiony, do piątku posiedzi w domu. @JustMe55 a co do pracy, to ją lubię, a poza tym liczę się z tym, ze ZUS bedzie robił kontrolę. Póki placi pracodawca, kasa jest na koncie, a z ZUSu moze być i za rok.
 
Kciuki za wizyty [emoji110][emoji110]
Ja wczoraj wybyłam na shopping ale było mi tak słabo że szybciutko go zakończyłam. Chyba już się nie nadaję na samotne wyjścia. Do tego zgaga. Bekam ogniem... kupiłam wczoraj Rennie i próbuję się ratować. W nocy po sikaniu napinał mi się brzuch. W ogóle w nocy brzuch mnie boli. Szczególnie jak mam pełny pęcherz. Przekręcenie się z boku na bok to straszny wysiłek. Chyba tyle narzekania z rana. Na szczęście jutro wizyta [emoji4]
 
Cześć kochane [emoji16] Jolu ostrzegaj przed takimi opisami bo może ktoś właśnie je śniadanie [emoji23] byłam wczoraj na zakupach i kupiłam sukienkę na komunie [emoji4] i torebkę a nie mam butów i chyba będę musiała jeszcze raz jechać kupiłam też trochę rzeczy dla małej [emoji6] i sobie kilka koszulek bo brzuch mi poszedł ostatnio do przodu że koszulki sięgają mi w pół pępka [emoji23] miłego dnia kochane [emoji8]
 
Próbowałam ale mi nie smakowało :( Taka jakaś kwaśna się wydawała. Nawet ze spienionym mlekiem i cukrem nie podeszła :( Syrop karmelowy też nic nie dał :( a jakiej kawy używasz? Może ja mam jakąś złą

A ja to różnych z nespresso bezkofeinowych używam :) ostatnio volluto i arpeggio decaffeinato :) u nich najlepiej zapytać bo intensywności i smaku są ułożone jakoś tak ze pi jednej stronie są bardziej gorzkie, po drugiej kwaśne :) a po środku są te delikatniejsze :)
 
reklama
Hej Wam :) nie śpię od 4:30, bo się stresowalam badaniem moczu i piłam i trzymałam, żeby spokojnie mieć czym sikac i tej 7 rano. W piątek wizyta to akurat świeże wyniki będę miała.
Upał dzisiaj znowu mamy, także dzisiaj już siły nie mam na nic :/
 
Do góry