reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Kciuki za dzisiejsze wizyty!
Mnie tez serce stanęło jak przeczytałam Arone, ze urodziła [emoji15] dobrze ze to sen [emoji16] ale widać, ze już nas panika lekka ogarnia...
 
reklama
Ja wczoraj miałam chwilę grozy... mały nie ruszał się około 5 godzin. Dałam mu czas do 20 i miałam jechać na IP ale łaskawie po 19 zaczął się wiercić. Już oczywiście miałam przed oczami najczarniejsze wizje... później w nocy śniły mi się głupoty a rano trzeba było wstać na badania więc jestem niewyspana [emoji4] dziś mały daje znać o sobie od rana więc spoko. Może taka pogoda wczoraj była, u nas deszcz i był biedny leniwy tak jak ja a ja go maltretowałam [emoji4] macie takie przestoje w ruchach?

Trzymam kciuki za wizyty i badania [emoji4]
 
Ja wczoraj miałam chwilę grozy... mały nie ruszał się około 5 godzin. Dałam mu czas do 20 i miałam jechać na IP ale łaskawie po 19 zaczął się wiercić. Już oczywiście miałam przed oczami najczarniejsze wizje... później w nocy śniły mi się głupoty a rano trzeba było wstać na badania więc jestem niewyspana [emoji4] dziś mały daje znać o sobie od rana więc spoko. Może taka pogoda wczoraj była, u nas deszcz i był biedny leniwy tak jak ja a ja go maltretowałam [emoji4] macie takie przestoje w ruchach?

Trzymam kciuki za wizyty i badania [emoji4]
Też mam tak ostatnio że po snśniadan mała była aktywna a teraz muszę tam poruszać brzuszkiem żeby dała znać ;/ a teraz leże i rozciąga sie aż boli
 
Ja wczoraj miałam chwilę grozy... mały nie ruszał się około 5 godzin. Dałam mu czas do 20 i miałam jechać na IP ale łaskawie po 19 zaczął się wiercić. Już oczywiście miałam przed oczami najczarniejsze wizje... później w nocy śniły mi się głupoty a rano trzeba było wstać na badania więc jestem niewyspana [emoji4] dziś mały daje znać o sobie od rana więc spoko. Może taka pogoda wczoraj była, u nas deszcz i był biedny leniwy tak jak ja a ja go maltretowałam [emoji4] macie takie przestoje w ruchach?

Trzymam kciuki za wizyty i badania [emoji4]
Też mam czasem takie dłuższe przestoje. Jednak dzieciaczki sporo śpią :) Jak już za długo śpi to ją budzę ruszając brzuchem. Odwdzięczy mi się po porodzie budząc mnie [emoji14]
 
Czesc dziewczynki [emoji16] a ja tak z rana z pytaniem... Czy jeśli na leku jest napisane, że można stosować w ciąży to jest to pewne na milion procent? Znalazłam specyfik z apteki nosa na alergię i w składzie ma naturalna celuloze i miętę pieprzowa i jest napisane, że można stosować w ciąży i karmiac piersią :)

Można na pewno.

Wszystjo wyjdzie samo w praniu[emoji16][emoji16]

Niby tak, ale nie zaszkodzi się trochę teoretycznie przygotować.


Udało mi się dziś umówić na 3 badanie prenatalne na środę i dziś 32 tydzień, więc na styk. Całe rano dzwoniłam
 
Moj maly rzuca sie w brzuchu jak kociak w worku , szalenstwo ...
Wypralam kolorowe uff stresjace to ;)
jutro mam isc na wizyte, chcialam potwierdzic , ze bedzie moja pani gin i co ...szok ,ona odeszla:o
w ciazy jest :D szkoda , ze mnie nie pociagnela do konca , teraz bede taka sierota ciazowa ech ...
ale coz ja moge a ona nie ?
 
Ja wczoraj miałam chwilę grozy... mały nie ruszał się około 5 godzin. Dałam mu czas do 20 i miałam jechać na IP ale łaskawie po 19 zaczął się wiercić. Już oczywiście miałam przed oczami najczarniejsze wizje... później w nocy śniły mi się głupoty a rano trzeba było wstać na badania więc jestem niewyspana [emoji4] dziś mały daje znać o sobie od rana więc spoko. Może taka pogoda wczoraj była, u nas deszcz i był biedny leniwy tak jak ja a ja go maltretowałam [emoji4] macie takie przestoje w ruchach?

Trzymam kciuki za wizyty i badania [emoji4]
Moja też wczoraj jakąś taka leniwa była [emoji55] na szczęście na wieczór dała znać że jest okej. A w nocy śniło mi się że gonił mnie dzik i jakiś wściekły kot [emoji55][emoji55][emoji55][emoji55] dopiero po 4 tak naprawdę zasnęłam porządnie
 
Też mam czasem takie dłuższe przestoje. Jednak dzieciaczki sporo śpią :) Jak już za długo śpi to ją budzę ruszając brzuchem. Odwdzięczy mi się po porodzie budząc mnie [emoji14]
No właśnie mój nie reagował nawet na ruszenie, zjadłam wafle i nic... mam nadzieję że to taki jednorazowy epizod bo zwariuję [emoji4]
 
reklama
Ja wczoraj miałam chwilę grozy... mały nie ruszał się około 5 godzin. Dałam mu czas do 20 i miałam jechać na IP ale łaskawie po 19 zaczął się wiercić. Już oczywiście miałam przed oczami najczarniejsze wizje... później w nocy śniły mi się głupoty a rano trzeba było wstać na badania więc jestem niewyspana [emoji4] dziś mały daje znać o sobie od rana więc spoko. Może taka pogoda wczoraj była, u nas deszcz i był biedny leniwy tak jak ja a ja go maltretowałam [emoji4] macie takie przestoje w ruchach?

Trzymam kciuki za wizyty i badania [emoji4]

Tak ja kilka dni temu miałam taki dzień z nim, ze nie chciał się ruszyć po śniadaniu, ani drgnął, zjadłam paczkę ciastek i winogrona i nic i tak było ze 4 godziny, włączyłam muzykę przy której raczej się budzi zawsze, poruszałam brzuchem, i już myślałam o IP i się ruszył ;)
 
Do góry