reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
My jezioro też mamy w okolicy jest gdzie jechać. Ja Wielkopolska ale fajnie tak pozwiedzac inne miejsca. Jak dzisiaj w Pytaniu na Sniadanie pokazywali Centrum nowoczesności Mlyn Wiedzy w Toruniu. Jak kiedyś byście dziewczyny szukały fajne Centrum Nauki z dzieciakami to naprawdę polecam super miejsce. Tak samo " Hewelianum" w Gdańsku

Dzięki, zapisałam sobie:) w Toruniu chyba jeszcze nie byłam ale na Gdańsk zdarza nam się ruszyć :) fajnie mieć polecone miejsca. W Gdańsku w ogóle, ale to tak dla dorosłych bardziej polecam tez muzeum II wojny światowej - spieszcie się póki PiS nie przerobi go bo ma znów jakieś zastrzeżenia ;) cis w stylu, ze za dużo jest o świecie a powinno być chyba tylko o Polsce wg nich ;)
 
U mnie poki co 7 kg na plusie, w piątek u lekarza wazenie i zobaczymy. Nie sądzę, żebym dużo przytyla, mimo, że leżę dużo to dietę trzymam cukrzycowa i nie sprzyja ona tyciu ani zatrzymywaniu się wody.
 
reklama
Ale wiesz jak jest, jak wrzucisz zdjęcia to naprawdę wyglądasz super! A kwestia tego jak się czujesz sama ze sobą to już właśnie bardzo subiektywna opcja... ja nie mogę patrzeć na swoje, uda i takie fałdki nad kolanami, więc zakrywam a potem będę tępić :D



O fajnie, ja mam kilka ulubionych miejsc w okolicy Olsztyna też, ale chętnie się dowiem gdzie byliście!



Zadowolone były? ;)

Hotel marina club destination spa, gietrzwald, siła chyba się to nazywało :)
 
Do góry