reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Witam, ja dzisiaj pospałam do 10, niepamietam kiedy ostatnio wstałam o tej porze. Wczoraj do późna ogarniałam szafy chłopaków. Zajełam się w końcu też ubraniami dla Kacpra i stwierdziłam, że wszysto dla niego mam. Muszę tylko jakąś komode kupić, żeby było to gdzie trzymać. Dzisiaj czeka mnie kolejna porcja prania i prasowania.
Miłej niedzieli [emoji4]
 
Ale fajna ta sukienka. Muszę obczaić czy u mnie jest. Ja nie wiem jak Wam się udaje tak bombowo w ciąży wyglądać. Zazdroszczę.
U mnie +16 kg i mam wrażenie że zaraz pekne.
43 dni jeszcze. Maksymalnie. Ale jak pomyślę ze w sumie juz za miesiąc będę miala skonczony 37 tydzień to aż mam dreszcze.

Ale wiesz jak jest, jak wrzucisz zdjęcia to naprawdę wyglądasz super! A kwestia tego jak się czujesz sama ze sobą to już właśnie bardzo subiektywna opcja... ja nie mogę patrzeć na swoje, uda i takie fałdki nad kolanami, więc zakrywam a potem będę tępić :D

Mazury :) okolice Olsztyna

O fajnie, ja mam kilka ulubionych miejsc w okolicy Olsztyna też, ale chętnie się dowiem gdzie byliście!

Ja w podstawówce nosiłam ubrania sióstr, które były na studiach [emoji23][emoji39]

Zadowolone były? ;)
 
Ale wiesz jak jest, jak wrzucisz zdjęcia to naprawdę wyglądasz super! A kwestia tego jak się czujesz sama ze sobą to już właśnie bardzo subiektywna opcja... ja nie mogę patrzeć na swoje, uda i takie fałdki nad kolanami, więc zakrywam a potem będę tępić :D



O fajnie, ja mam kilka ulubionych miejsc w okolicy Olsztyna też, ale chętnie się dowiem gdzie byliście!



Zadowolone były? ;)
Ubierałam bardzo rzaaadko gdy mi pozwalaly bo wiadomo jak wygląda 10 latka w ubraniach 20latki... Jak stara maluśka [emoji2] one się ze sobą klocily o ubrania (starsze siostry) a mnie traktowaly po macoszemu... W koncu byłam ich "mała" siostrzyczka [emoji23] kolysanki mi śpiewały, czytały bajki na dobranoc
 
Gdy to zobaczyłam to pomyślałam o wszystkich babeczkach, które niedługo idą na komunie itp [emoji16][emoji16]
FB_IMG_1526203600682.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1526203600682.jpg
    FB_IMG_1526203600682.jpg
    106,9 KB · Wyświetleń: 355
reklama
Do góry