reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dzięki, zapisałam sobie:) w Toruniu chyba jeszcze nie byłam ale na Gdańsk zdarza nam się ruszyć :) fajnie mieć polecone miejsca. W Gdańsku w ogóle, ale to tak dla dorosłych bardziej polecam tez muzeum II wojny światowej - spieszcie się póki PiS nie przerobi go bo ma znów jakieś zastrzeżenia ;) cis w stylu, ze za dużo jest o świecie a powinno być chyba tylko o Polsce wg nich ;)
W Toruniu jest gdzie pochodzić, no i jeszcze Planetarium tylko na seans to jednak dobrze jak dziecko większe zeby wysiedziało. A do muzeum też mieliśmy iść ale Kacper był wtedy mały jeszcze bo miał rok i odpuściliśmy. Byliśmy jeszcze w oceanarium w Gdyni też fajnie
 
reklama
Hotel marina club destination spa, gietrzwald, siła chyba się to nazywało :)

Znam! :tak: Byliśmy tam na sylwestra 2 lata temu. Sam hotel super, potwierdzam... ale mieliśmy mega dużo zastrzeżeń do obsługi... zaczynając od tego, że informacja że śniadanie jest do 11 (na przykład, bo nie pamiętam dokładnie) oznaczało że o 11.00 zaczynali już sprzątać i zabierać jedzenie. Więc jak zeszliśmy 10.30 większą grupą z dziećmi i najpierw wszyscy oczywiście ogarniali to co zjedzą dzieci, to w sumie dla siebie musieliśmy coś łapać na szybko dopóki było... w życiu nie widziałam takiej głupoty, a usłyszałam że mają takie wytyczne. Poza tym np. czyścili i chlorowali basen w środku dnia, przy pelnym obłożeniu hotelu- więc można się było tam udusić od oparów... no naprawdę, obiekt z mega potencjałem, ale mnóstwo takich kwiatków które słabo się wspomina tylko i wyłącznie przez ludzką głupotę... a np. do Hotelu Przystań w Olsztynie czy Tiffi mogę jechać z zamkniętymi oczami w każdej chwili :)
 
Witajcie mamusie[emoji4]
Tak mnie to biodro boli, ze sie co chwile budze w nocy, bo nie mam jak sie przekrecic. Juz ledwo chodze.

Dzis ostatnia czesc prania robie i w przyszlym tygodniu prasuje. Na razie bede ukladac w worki, bo sxafy brak[emoji53]
Emilka się rozpycha coraz bardziej mały łobuz z niej [emoji4] No a ubranka pewnie , że sobie ogarnij a później tylko powkladasz:)
 
Na Mazurach polecam Pałac w Mortęgach. Cudownie. Byliśmy wrecz zakochani w obsłudze, jedzeniu. W tym roku tez chcemy pojechać w ostatni tydzień sierpnia jeśli wszystko będzie ok. Warunki mamy sprawdzone, wiec nie boje sie jechac z 2 miesiecznym dzieckiem. Tylko te 300 km odległości mnie przeraża
 
Na Mazurach polecam Pałac w Mortęgach. Cudownie. Byliśmy wrecz zakochani w obsłudze, jedzeniu. W tym roku tez chcemy pojechać w ostatni tydzień sierpnia jeśli wszystko będzie ok. Warunki mamy sprawdzone, wiec nie boje sie jechac z 2 miesiecznym dzieckiem. Tylko te 300 km odległości mnie przeraża
Ja bym nad morze pojechała, tak mi brakuje, że nie pojedziemy w te wakacje. Ale nie wiem jak taki maluch znosi taka drogę. Zawsze już byliśmy że starszymi
 
Znam! :tak: Byliśmy tam na sylwestra 2 lata temu. Sam hotel super, potwierdzam... ale mieliśmy mega dużo zastrzeżeń do obsługi... zaczynając od tego, że informacja że śniadanie jest do 11 (na przykład, bo nie pamiętam dokładnie) oznaczało że o 11.00 zaczynali już sprzątać i zabierać jedzenie. Więc jak zeszliśmy 10.30 większą grupą z dziećmi i najpierw wszyscy oczywiście ogarniali to co zjedzą dzieci, to w sumie dla siebie musieliśmy coś łapać na szybko dopóki było... w życiu nie widziałam takiej głupoty, a usłyszałam że mają takie wytyczne. Poza tym np. czyścili i chlorowali basen w środku dnia, przy pelnym obłożeniu hotelu- więc można się było tam udusić od oparów... no naprawdę, obiekt z mega potencjałem, ale mnóstwo takich kwiatków które słabo się wspomina tylko i wyłącznie przez ludzką głupotę... a np. do Hotelu Przystań w Olsztynie czy Tiffi mogę jechać z zamkniętymi oczami w każdej chwili :)

Hehe a to nie wiem jak teraz z godziną zamykania śniadań bo my schodziliśmy koło 9 ;) no i tez nie robili takich akcji z basenem a byłam 4 dni teraz pod koniec lutego :) może poprawili się po prostu po uwagach klientów :))
 
Na Mazurach polecam Pałac w Mortęgach. Cudownie. Byliśmy wrecz zakochani w obsłudze, jedzeniu. W tym roku tez chcemy pojechać w ostatni tydzień sierpnia jeśli wszystko będzie ok. Warunki mamy sprawdzone, wiec nie boje sie jechac z 2 miesiecznym dzieckiem. Tylko te 300 km odległości mnie przeraża

Obczaiłam, wygląda super! Jest pomysł na wypady weekendowe :tak:

Hehe a to nie wiem jak teraz z godziną zamykania śniadań bo my schodziliśmy koło 9 ;) no i tez nie robili takich akcji z basenem a byłam 4 dni teraz pod koniec lutego :) może poprawili się po prostu po uwagach klientów :))

Bardzo możliwe, bo właśnie mają konkurencję w pobliżu, a mananger sam przyznał że mega ciężko z personelem, każdy chwilę popracuje i się zwalnia. Trzeba będzie jeszcze kiedyś ich sprawdzić ;)

Jaka cisza dzisiaj... ja ogarniałam mieszkanie trochę, pakowałam siebie i młodego, zaraz druga impreza urodzinowa, przyjaciółki i potem jedziemy do babci :)
 
reklama
Do góry