reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
A dziekuje zawsze robię albo takie pastelowe albo cieliste
Za tydzień idę na komunie i mam już zrobione paznokcie , kupione buty w podobnym kolorze torebka ale UWAGAAAAAA sukienki dalej nie mam[emoji23]
To chyba w cztery mamy komunie w następny weekend. Ty , Kinia , Ola i ja. Poprawka plus druga Kinia ( doczytalam) no to 5.
 
Ostatnia edycja:
Ja pójdę w długiej sukience, na szerszych ramiączkach , granatowa w białe kwiaty, na to lekki żakiet, rękaw do lokcia (Biały) buty białe i torebka jeszcze nie wiem może granatowa lakierowana. Oby tylko pogoda była i ciepło..
 
Ja tez wogole 3 ciąża a takie ciało Zazdro
Ja po corce to porażka ... przytyłam 30 kg sama woda

Trzecia ciąża ale nie było dzieciaczków do tej pory... najdłużej do 12 tygodnia wiec nie rósł brzuszek- ale hormonalnie i tak rozchwianie było niezłe po zabiegach - i z 10 kg przybrałam tsh poleciało w górę :)
 
Przyjmiecie mnie jeszcze?
Ja co prawda na początku kilka razy się odezwałam, ale potem w ogóle nic i dopiero teraz zaczęłam tu zaglądać z różnych względów
Mam termin na 9.07.

Kochana lepiej nie mogłaś trafić - ja tj jestem od niedawna, to pierwsze forum w moim życiu ale jakie ciekawe świetne dziewczyny!!
 
reklama
Jestem w 31t4d i jestem w czarnej d... z jakimikolwiek przygotowaniami a od ostatniej wizyty mam zalecony odpoczynek i dużo leżenia, bo mi się szyjka skróciła a na ktg ostatnio nawet jakiś skurcz się zapisał. Całą ciążę byłam raczej aktywna, do tego tygodnia pracowałam (a teraz jeszcze muszę z domu pokończyć pewne rzeczy). To moja druga ciąża, ale pierwszą straciłam dość późno (36 tc) i teraz po prostu psychicznie nie potrafiłam się za nic wziąć. Nie mamy nawet nadal imienia (wiemy, że to dziewczynka). Chyba przegapiłam te 3 badania prenatalne, bo dopiero gdzieś mi teraz w internecie mignęło, że je się robi do 32 tygodnia a ja się nigdzie nie zapisałam, bo jakoś lekarz nie wspominał o tym. Nie chodziłam do szkoły rodzenia, bo nie czułam się psychicznie na siłach a teraz nagle ogarnęła mnie panika i strach, że nic nie wiem (bo nie mam dzieci), że nie zdążę i generalnie jestem nieprzygotowana i niegotowa, bo całą ciążę próbowałam się z tym oswoić i myśleć, że może się tym razem uda (obie ciąże były nieplanowe, chociaż jestem już wiekowa raczej). No i tak to wygląda właśnie
 
Do góry