reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Kto chce ladne paznokietki u stop a ma klopt siegnac ...takie rozwiazanie !
32073114_2089547361259596_82948183696605184_n.png

Daj lakier mezowi wiesz jaki ucieszony bedzie[emoji16][emoji16]
 
Witam,
Kinga kciuki za wizytę.
Witam nową mamusie, wspolczuje przeżyć

U mnie dziś ciężka noc była, chłopcy mają kaszel, katar i młodszy do tego wymiotował :(
 
A ja mam jedno zdjęcie baardzo strasznej jakości, ale jak teraz na nie patrzę to śmiać mi się chce, że nosiłam czarne rajstopy bo uważałam, że mam duże łydki i uda [emoji23][emoji23] a to była moja forma życia.... Może po porodzie uda mi się wrócić... A no i oczywiście miałam kompleks boczkow... Kwa gdzie ja tu boczki widziałam [emoji23][emoji24][emoji24][emoji24] Zobacz załącznik 856032

Anoressia jak ja kiedys[emoji23]
IMG_2638.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2638.JPG
    IMG_2638.JPG
    383,1 KB · Wyświetleń: 332
Trzecia ciąża ale nie było dzieciaczków do tej pory... najdłużej do 12 tygodnia wiec nie rósł brzuszek- ale hormonalnie i tak rozchwianie było niezłe po zabiegach - i z 10 kg przybrałam tsh poleciało w górę :)

Bierzesz thyrox? Po porodzie nie rzucaj bo to glupota wlasnie jak ciaza thyrox inagle potem nic
 
Jestem w 31t4d i jestem w czarnej d... z jakimikolwiek przygotowaniami a od ostatniej wizyty mam zalecony odpoczynek i dużo leżenia, bo mi się szyjka skróciła a na ktg ostatnio nawet jakiś skurcz się zapisał. Całą ciążę byłam raczej aktywna, do tego tygodnia pracowałam (a teraz jeszcze muszę z domu pokończyć pewne rzeczy). To moja druga ciąża, ale pierwszą straciłam dość późno (36 tc) i teraz po prostu psychicznie nie potrafiłam się za nic wziąć. Nie mamy nawet nadal imienia (wiemy, że to dziewczynka). Chyba przegapiłam te 3 badania prenatalne, bo dopiero gdzieś mi teraz w internecie mignęło, że je się robi do 32 tygodnia a ja się nigdzie nie zapisałam, bo jakoś lekarz nie wspominał o tym. Nie chodziłam do szkoły rodzenia, bo nie czułam się psychicznie na siłach a teraz nagle ogarnęła mnie panika i strach, że nic nie wiem (bo nie mam dzieci), że nie zdążę i generalnie jestem nieprzygotowana i niegotowa, bo całą ciążę próbowałam się z tym oswoić i myśleć, że może się tym razem uda (obie ciąże były nieplanowe, chociaż jestem już wiekowa raczej). No i tak to wygląda właśnie

Mamy tu nowajke tez duzo przeszla I pozno stracila[emoji22][emoji22]

Bardzo wspolczuje ale Teraz juz bedzie dobrze zobaczysz
U nowajki tez ok
 
reklama
Do góry