reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
A ja mam jedno zdjęcie baardzo strasznej jakości, ale jak teraz na nie patrzę to śmiać mi się chce, że nosiłam czarne rajstopy bo uważałam, że mam duże łydki i uda [emoji23][emoji23] a to była moja forma życia.... Może po porodzie uda mi się wrócić... A no i oczywiście miałam kompleks boczkow... Kwa gdzie ja tu boczki widziałam [emoji23][emoji24][emoji24][emoji24]
FB_IMG_1526067851715.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1526067851715.jpg
    FB_IMG_1526067851715.jpg
    145,6 KB · Wyświetleń: 348
A ja mam jedno zdjęcie baardzo strasznej jakości, ale jak teraz na nie patrzę to śmiać mi się chce, że nosiłam czarne rajstopy bo uważałam, że mam duże łydki i uda [emoji23][emoji23] a to była moja forma życia.... Może po porodzie uda mi się wrócić... A no i oczywiście miałam kompleks boczkow... Kwa gdzie ja tu boczki widziałam [emoji23][emoji24][emoji24][emoji24] Zobacz załącznik 856032

[emoji7]Dobre! [emoji23] jak to trzeba czasem zaznać kontrastu, żeby docenić, że człowiek przesadzał! Ciąża jest bardzo pouczająca!!! Życzę nam babeczki więcej akceptacji!
 
[emoji7]Dobre! [emoji23] jak to trzeba czasem zaznać kontrastu, żeby docenić, że człowiek przesadzał! Ciąża jest bardzo pouczająca!!! Życzę nam babeczki więcej akceptacji!
Ojj tak... To prawda... Doceniamy jak stracimy ... Ale wierzę, że Maluszki nam pomogą trochę schudnąć no i jakaś zdrowa dieta
 
reklama
Dzięki :* a napisze mi ktoś jak to jest po kolei jak zjawiam się w szpitalu? Kiedy się przebieram i w co? Dla mnie to zupełna nowość.

Ja ci powiem jak u mnie było
Zgłaszasz się do szpitala w dniu terminu oczywiście jak nic się nie dzieje robią ci ktg jak nic nie wychodzi dziękują ci i idziesz do domu przez 7 dni jeżeli dalej nic cię nie bierze chodzisz na ktg codziennie po tyg już musisz iść do szpitala idziesz na izbę przyjęć ine cię spisują, waga, ktg czasem i 2 godz to trwa idą z tobą na sale tam się rozgościła przybierzesz w normalna piżamę i czekasz na obchód tam już lekarz decyduje co dalej

Jeżeli akcja się zaczyna No to wszystko tak samo tylko w przyspieszonym tempie bez łażenia codziennie na ktg jedziesz do szpitala izba przyjęć koszula do porodu i heja na porodówkę po wszystkim jak urodzisz przebierasz się w czysta koszule i leżysz 2 godz w osobnym pokoju z małym uczysz się karmić to jest taki wasz czas a potem już na oddział

To tak w skrócie
 
Do góry