reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Bardzo blisko mieszka

To kochana - albo kontynuujcie wizyty, a Ty cierpisz albo szczerze porozmawiaj z nią. Trzeba być stanowczym. Ja jestem w trzeciej ciąży i absolutnie nie mam skrupułów - miło ale jednak muszę odmówić każdemu kto nie do końca jest zdrowy i chce zajrzeć - przykre ale nawet mamie powiedziałam jak chciała przyjechać i nocować, że jak ma katar to może innym razem. I rodzina jest od tego, żeby to zrozumiała.
 
Dzieeeeeń dobry!

Ja dzisiaj też sama w domu...:eek: Jakoś dziwnie..!



Daj spokój, jak ty się potem ogarniesz z forum...?! :D

@kinga30, jeśli teraz nie rozmówisz się z siostrą, to nie wiem co jeszcze może się wydarzyć... Ty ponosisz konsekwencje jej wyborów, decyzji itp. Przy okazji przez nią narażasz zdrowie swoich dzieci, swoje własne a nawet maluszka którego powinnaś chronić najbardziej.



Ola, rób transmisję live..! :-) :):-) :):-) :)



Mówisz?? :) Eh. :D Dałam sobie deadline do jutra :tak:



Hahahahahah masz rację :-D:-D



To prawda, boskie są te rzeczy. Ja powiedziałam koleżankom które mają przyjść na baby shower co mi się podoba- ta kolekcja sailor strips <3



Wow teraz to mi zaimponowałaś :-) :):-) :) Nie wiem w ogóle nic o takim znieczuleniu, ale wiesz, ja pierwszy poród w ogóle bez miałam :-D:-D A teraz to jest warunek konieczny do tego abym urodziła! :D Spotkanie z anestezjologiem mam za jakiś czas, to mam nadzieję że wszystko mi powie.

BTW apropos hormonów w ciąży i głupich ciężarnych... wczoraj byłam w szpitalu na tym spotkaniu kwalifikującym z lekarzem i widziałam babkę, która pewnie szła do szpitala na cesarkę, odprowadzał ją mąż i 2 dzieci i tak się wzruszyłam tym, że niebawem ja też będę szła rodzić że prawie się tam popłakałam!! :eek::errr::eek:
Ja zamówiłam pościel Circus Strongman a do wózka pozamawiam z Captain Adventure [emoji2] tyle ładnych rzeczy że ciężko się zdecydować [emoji2]
 
depilacja teraz to jakaś masakra teraz, uff, pół godziny walki ale się udało :p

Ja się wczoraj męczyłam... dobrze że mam w łazience duże lustro..!

Hehe nic co bym wymyśliła sama[emoji39] wczoraj na szkole rodzenia babeczka mówiła, że oni często stosują i lubią stosować to znieczulenie i że właśnie już są takie typy, które pozwalają zmniejszają ból ale nie wyłączają go całkiem no i nie wyłączają kobiety z motoryki( może chodzić - oczywiście z kimś, kucać itp.) a bóle parte czuje jak te na okres :) no była cała na tak jak o tym mówiła [emoji854] a ja pytam czy ktoś miał bo jest tak jedno ale - jak kobieta ma niskie ciśnienie np 100/60 ( dokładnie jak ja zawsze) to po znieczuleniu ono może jeszcze bardziej spaść - no niby tego pilnują ale jakoś to mnie jedynie martwi

Nie, no dla mnie to super pomysł..! Wypytam jak pójdę na wizytę. Ale ja również mam niskie ciśnienie, więc ciekawe jak by to wpływało.. jak się dowiem to dam znać :)

Ja zamówiłam pościel Circus Strongman a do wózka pozamawiam z Captain Adventure [emoji2] tyle ładnych rzeczy że ciężko się zdecydować [emoji2]

Też się nad nimi zastanawiałam..! Bo niestety ale dla chłopcow mniejszy wybór niż te wszytskie kwiaty, łabędzie itp dla dziewczynek... śliczna :) Jeszcze savanah rangers jest super, też nowe :tak:
 
@JustMe55 ja ciągle jestem sama :o ale dziś przychodzą kończyć kuchnie więc będę miała do kogo odezwać buźke :D

No właśnie, widzisz, a ja wcześniej w pracy, a tak ogólnie M. ciągle jest w domu teraz... więc szczerze mówiąc troszeczkę się cieszę swoim własnym, fantastycznym towarzystwem :D I Waszym! Ja nawet TV mam wyłączone, ewentualnie muzyka z komp.
 
Cześć dziewczyny [emoji4]
Wizytuje ktoś dzisiaj?
Jeśli tak, to mocne [emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
Ja się wczoraj męczyłam... dobrze że mam w łazience duże lustro..!



Nie, no dla mnie to super pomysł..! Wypytam jak pójdę na wizytę. Ale ja również mam niskie ciśnienie, więc ciekawe jak by to wpływało.. jak się dowiem to dam znać :)



Też się nad nimi zastanawiałam..! Bo niestety ale dla chłopcow mniejszy wybór niż te wszytskie kwiaty, łabędzie itp dla dziewczynek... śliczna :) Jeszcze savanah rangers jest super, też nowe :tak:
Też mi się podobała i masz rację, na dziewczynkę jest w czym przebierać a jak zawsze dla chłopca wybór mniejszy [emoji4]
 
Do góry