reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Kciuki za Wasze wizyty najbliższe. [emoji110][emoji110][emoji110]
Czy któraś z Was rodziła i miała znieczulenie zewnątrzoponowe ale tego nowego typu już - na druga fazę porodu, ze nadal można chodzić, łagodzi ból w trzeciej partej fazie ale nie całkiem wyłącza czucie?
 
Dzieeeeeń dobry!

Ja dzisiaj też sama w domu...:eek: Jakoś dziwnie..!

Witajcie w 32tc i 8 miesiacu[emoji3] Nie spalam do 3.30, teraz pewnie bede spac pol dnia i dzien zmarnowany[emoji53]
Życze milego dnia i udanych wizyt!

Daj spokój, jak ty się potem ogarniesz z forum...?! :D

@kinga30, jeśli teraz nie rozmówisz się z siostrą, to nie wiem co jeszcze może się wydarzyć... Ty ponosisz konsekwencje jej wyborów, decyzji itp. Przy okazji przez nią narażasz zdrowie swoich dzieci, swoje własne a nawet maluszka którego powinnaś chronić najbardziej.

Wybieram się dziś na otwarcie do Lidla z planem zakupu stanika do karmienia ciekawe czy mi się uda :p

Ola, rób transmisję live..! :-) :):-) :):-) :)

Ja uwielbiam szare wózki a nie lubię kolorowych, ale zobaczylam wózki, które pokazalas od razu uznałam, że szary w tym przypadku jakoś nie pasuje a granat/chaber przepiękny choć do tej pory zawsze stawiałam na szare wózki... Ten kolor ma coś w sobie i strasznie do tego modelu pasuje [emoji16]

Mówisz?? :) Eh. :D Dałam sobie deadline do jutra :tak:

Że też nie miałaś kogo pytać o zdanie tylko niezdecydowane baby w ciąży [emoji23]

Hahahahahah masz rację :-D:-D

W La Millou mają tyle ślicznych wkładek do wózków, że na pewno czymś go urozmaicisz [emoji1] tylko dlaczego te rzeczy tyle tam kosztują? [emoji27] zamówiłam i tak pościel i czekam teraz na poduszkę świnkę chudzinkę [emoji1] resztę narazie odpuszczam bo mąż mnie z domu wywali [emoji1]

To prawda, boskie są te rzeczy. Ja powiedziałam koleżankom które mają przyjść na baby shower co mi się podoba- ta kolekcja sailor strips <3

Kciuki za Wasze wizyty najbliższe. [emoji110][emoji110][emoji110]
Czy któraś z Was rodziła i miała znieczulenie zewnątrzoponowe ale tego nowego typu już - na druga fazę porodu, ze nadal można chodzić, łagodzi ból w trzeciej partej fazie ale nie całkiem wyłącza czucie?

Wow teraz to mi zaimponowałaś :-) :):-) :) Nie wiem w ogóle nic o takim znieczuleniu, ale wiesz, ja pierwszy poród w ogóle bez miałam :-D:-D A teraz to jest warunek konieczny do tego abym urodziła! :D Spotkanie z anestezjologiem mam za jakiś czas, to mam nadzieję że wszystko mi powie.

BTW apropos hormonów w ciąży i głupich ciężarnych... wczoraj byłam w szpitalu na tym spotkaniu kwalifikującym z lekarzem i widziałam babkę, która pewnie szła do szpitala na cesarkę, odprowadzał ją mąż i 2 dzieci i tak się wzruszyłam tym, że niebawem ja też będę szła rodzić że prawie się tam popłakałam!! :eek::errr::eek:
 
Cześć dziewczyny. Co za ciężka nocka. Młody mi o 24 wszystko owymiotowal dosłownie łącznie z soba. Nie wiem czy coś mu zaszkodziło czy jakiś wirus. Bo 3 dni temu siostra mówiła, że jej miał biegunkę ale twierdziła, że się za dużo soków napił. A oczywiście był u nas. Na drugi dzień miała też Marysia ale 3 razy i to był koniec szybko przeszło mowila, że trochę brzuch boli. No i ja to już nie wiem czy z nerwów ale też musiałam brać węgiel bo po brzuchu jezdzilo. Jeszcze zaczął się stawiać i na końcu nie wiedziałam co jest grane
O kurczę czyli sprzedał wam jakiegoś wirusa... biedaczek :( A teraz już ok?
 
Koło 11 przychodzi położna i zastanawiam się czy trzeba ogarnąć podwozie? Zagląda już teraz czy dopiero po porodzie? [emoji2] przyznam szczerze że nie mam na to siły ale nie chcę żeby na pierwszy spotkaniu zaatakowały ją nietoperze [emoji2]
Haha chyba niezaglada ale niewiem [emoji23] atak nietoperzy dobre [emoji23]
 
reklama
za wizytujace :) my III genetyczne mamy o 17stej

hejo :)
My wczoraj kąpaliśmy lalki i ogólnie była cała pielęgnacja na zajęciach :) super, wróciliśmy bardzo zadowoleni :) ale stwierdziliśmy, że w sumie nie mamy wanienki na czym położyć i pasowałoby kupić taką ze stelażem.

Trzymam kciuki. My dziś o 18:30
 
Do góry