reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

dziś w C&A 25% na wszystko

Ostatnie zakupy na razie [emoji14]
2003740-1-08.jpg

2003785-1-08.jpg

1057147-0-08.jpg

2003574-1-08.jpg

2010134-2-08.jpg

https://www.c-and-a.com/productimages/c_scale,h_690,q_95,e_sharpen:70/v1524584958/2003836-1-[img]
https://www.c-and-a.com/productimages/c_scale,h_690,q_95,e_sharpen:70/v1524584958/2003836-1-08.jpg
[img]https://www.c-and-a.com/productimages/c_scale,h_690,q_95,e_sharpen:70/v1524584959/2003855-1-08.jpg
pozytywka :)
2010166-2-08.jpg
Śliczne zakupy, piękne kolory [emoji16]
 
reklama
Podobają mi się sailor strips, savannah ranger, captain adventure. Ale one są tylko do spacerówki nie? Do gondoli nic takiego chyba nie znajdę? Bo ostatnio tak się zastanawiałam. Ja do wózka mam tylko kocyki w sumie i nic więcej... Coś więcej powinnam mieć?
Do gondoli mam "wkładkę", w postaci mojego becika :D
Wrzucę fotki jak ogarnę pranie, a to trochę potrwa, bo choć rzeczy tylko kilka, to specjalnej troski ;) trzeba przepłukać, przeprać, pomoczyć, wyprać....
No i niektóre naprawdę nieziemsko brudne [emoji33] (jeden worek się gdzieś rozerwał.... A chyba nie muszę pisać, jak wygląda sweterek, ktory ma 35 lat, w tym cześć czasu leżał w rozerwanym worku.........)
 
Specjalnie nie musiałam walczyć, było sporo ciuszkow ale mniej staników. Rano kupiłam taki usztywniany ale jednak był za duży i poszłam wymienić ale już nie było takich i wzięłam miękki w kwiatuszki :) rozmiary wychodzą większe niż normalnie. Normalnie mam teraz misieczk C a wymieniłam na B i jest ok :)
Zobacz załącznik 855335
Ja kupilam usztywniany D :) co do tego, że lekko za duży pamiętaj, że gdy urodzisz i będziesz miała mleko to piersi urosna
 
Zależy od terminu chyba- część dziewczyn ma juz spakowane torby, ja na szczęście nie miałam narazie problemów med i termin mam na drugą połowę lipca, więc spakuję podobnie jak @nagini84, koniec czerwca/ początek lipca :tak:
Ja mam termin na 18 lipca, ale torbę już dla siebie spakowałam bo nie znamy dnia ani godziny gdy coś zaboli i będzie trzeba jechać... Nawet nie mówię o porodzie, ale np. Kolka , która się dość często zdaza
 
dziś w C&A 25% na wszystko

Ostatnie zakupy na razie :p
2003740-1-08.jpg

2003785-1-08.jpg

1057147-0-08.jpg

2003574-1-08.jpg

2010134-2-08.jpg

https://www.c-and-a.com/productimages/c_scale,h_690,q_95,e_sharpen:70/v1524584958/2003836-1-
https://www.c-and-a.com/productimages/c_scale,h_690,q_95,e_sharpen:70/v1524584958/2003836-1-08.jpg
https://www.c-and-a.com/productimages/c_scale,h_690,q_95,e_sharpen:70/v1524584959/2003855-1-08.jpg
pozytywka :) [IMG]https://www.c-and-a.com/productimages/c_scale,h_690,q_95,e_sharpen:70/v1524156221/2010166-2-08.jpg[/QUOTE]
Kurka jakie śliczne wzory [emoji173] szkoda że już nie mam kasy i w sumie mam tych ciuchów już tyle że zastanawiam się czy Remek zdąży je obnosić :p

[QUOTE="martaaa515, post: 16635101, member: 178074"]Koło 11 przychodzi położna i zastanawiam się czy trzeba ogarnąć podwozie? Zagląda już teraz czy dopiero po porodzie? [emoji2] przyznam szczerze że nie mam na to siły ale nie chcę żeby na pierwszy spotkaniu zaatakowały ją nietoperze [emoji2][/QUOTE]
A to przed porodem polozna też przychodzi?

[QUOTE="malena164, post: 16635234, member: 178691"]Dziwczyny kiedy zaczynacie pakować torbę do szpitala ;d??[/QUOTE]
Ja już mam spakowana, tzn jestem w trakcie, brakuje mi jeszcze koszul do szpitala i szlafroka. Dla małego nie biorę osobnej torby bo u mnie w szpitalu dla dziecka chcą tylko dwie pieluszki tetrowe, paczkę jednorazowych i krem pielęgnacyjny, więc spakowałam tylko czapeczkę, skarpetki, body z krótkim rękawem 56 i 62 i jednego pajacyka 56 :) A jakby pogoda nie dopisała to M na wyjście nam przywiezie jakieś ciuszki cieplejsze albo kocyk.

[QUOTE="SzczęśliwaCiężarna, post: 16635907, member: 177962"]Ja kupiłam dziś w lidlu z usztywniana bo moim zdaniem w takim ładniej pierś wyglada :) ale do szpitala na re pierwsze dni kupię taki bez miseczki :) materialowy (ale już nie w Lidlu tylko na internecie ) :)[/QUOTE]
No ten usztywniany był fajny ale C były tylko 85 a potrzebuje 80 albo 75 i w nim miałam blisko pach końce miseczek wiec obstawiam że by mi się wrzynał podczas noszenia. Jak poszłam wymienić to już nie było więc wzięłam miękki w kwiatki.
 
Ostatnia edycja:
Kurka jakie śliczne wzory [emoji174] szkoda że już nie mam kasy i w sumie mam tych ciuchów już tyle że zastanawiam się czy Remek zdąży je obnosić [emoji14]


A to przed porodem polozna też przychodzi?


Ja już mam spakowana, tzn jestem w trakcie, brakuje mi jeszcze koszul do szpitala i szlafroka. Dla małego nie biorę osobnej torby bo u mnie w szpitalu dla dziecka chcą tylko dwie pieluszki tetrowe, paczkę jednorazowych i krem pielęgnacyjny, więc spakowałam tylko czapeczkę, skarpetki, body z krótkim rękawem 56 i 62 i jednego pajacyka 56 :) A jakby pogoda nie dopisała to M na wyjście nam przywiezie jakieś ciuszki cieplejsze albo kocyk.


No ten usztywniany był fajny ale C były tylko 85 a potrzebuje 80 albo 75 i w nim miałam blisko pach końce miseczek wiec obstawiam że by mi się wrzynał podczas noszenia. Jak poszłam wymienić to już nie było więc wzięłam miękki w kwiatki.
A no fakt obwody mogłyby byc mniejsze bo im większa miska tym większy obwód ... Nie było wyboru
 
Kurka jakie śliczne wzory [emoji174] szkoda że już nie mam kasy i w sumie mam tych ciuchów już tyle że zastanawiam się czy Remek zdąży je obnosić :p


A to przed porodem polozna też przychodzi?


Ja już mam spakowana, tzn jestem w trakcie, brakuje mi jeszcze koszul do szpitala i szlafroka. Dla małego nie biorę osobnej torby bo u mnie w szpitalu dla dziecka chcą tylko dwie pieluszki tetrowe, paczkę jednorazowych i krem pielęgnacyjny, więc spakowałam tylko czapeczkę, skarpetki, body z krótkim rękawem 56 i 62 i jednego pajacyka 56 :) A jakby pogoda nie dopisała to M na wyjście nam przywiezie jakieś ciuszki cieplejsze albo kocyk.


No ten usztywniany był fajny ale C były tylko 85 a potrzebuje 80 albo 75 i w nim miałam blisko pach końce miseczek wiec obstawiam że by mi się wrzynał podczas noszenia. Jak poszłam wymienić to już nie było więc wzięłam miękki w kwiatki.
Do mnie położna przychodzi raz w tygodniu a od 32 tyg 2 razy
 
A no fakt obwody mogłyby byc mniejsze bo im większa miska tym większy obwód ... Nie było wyboru
No niestety, dla niektórych nie istnieje takie coś jak szczupła kobieta z dużym biustem.... [emoji35]
Jak mały obwód, to miska malutka, jak duża miska, to obwód...
Pominę fakt, że Lidl ma niemiecką rozmiarówkę, i małych obwodów nie ma w ogóle (małe tzn <70cm...)

Ja nie mam wyjścia i będę zamawiać z melissy i bravissimo...

Ogólnie dla osób bardziej "problematycznych" rozmiarowo, dla których wydanie trochę więcej za biustonosz nie jest aż takim problemem polecam bravissimo - mają szybkie dostawy i na zwrot 28 dni - planuję zrobić u nich zamówienie w 37tc, chyba, że coś by się zaczęło dziać wcześniej, to wcześniej...
Można bez problemu zamówić kilka rozmiarów, dostawa zwykle nie trwała dłużej niż 3 dni, a potem odesłać te, które nie pasują... I to chyba najbezpieczniejszy sposób - zamówię przed porodem, i potem odeślę te, które na pewno nie będą pasowały.... Minus - trzeba zablokować trochę kasy..... Ale chociaż będę miała w czym karmić....... [emoji15]
 
reklama
Podobają mi się sailor strips, savannah ranger, captain adventure. Ale one są tylko do spacerówki nie? Do gondoli nic takiego chyba nie znajdę? Bo ostatnio tak się zastanawiałam. Ja do wózka mam tylko kocyki w sumie i nic więcej... Coś więcej powinnam mieć?

no to mi się te same podobają :) myślałam o rożku, otulaczu, śpiworku do spania.. mam tu po sąsiedzku więc muszę pomacać ten śpiworek- czy to na teraz czy już na jesień. a konkretnie do gondoli to chyba nic nie mają...
 
Do góry