reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Walcz Ola [emoji2]
Specjalnie nie musiałam walczyć, było sporo ciuszkow ale mniej staników. Rano kupiłam taki usztywniany ale jednak był za duży i poszłam wymienić ale już nie było takich i wzięłam miękki w kwiatuszki :) rozmiary wychodzą większe niż normalnie. Normalnie mam teraz misieczk C a wymieniłam na B i jest ok :)
IMG_20180510_082638.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180510_082638.jpg
    IMG_20180510_082638.jpg
    251,2 KB · Wyświetleń: 350
Zależy od terminu chyba- część dziewczyn ma juz spakowane torby, ja na szczęście nie miałam narazie problemów med i termin mam na drugą połowę lipca, więc spakuję podobnie jak @nagini84, koniec czerwca/ początek lipca :tak:
my mamy na 19 lipca trmin to pewnie ostatnie dni czerwca bedzie pakowanko :D.. narazie czekamy do jutra na wózek
 
A blisko mieszka siostra? Nie da się na te kilka tygodni co zostało trochę poluzować kontakt?:) ma dzieci to powinna zrozumieć, że takie dodatkowe stresy dla Ciebie nie są wskazane teraz. Czasem trzeba zawalczyć o spokój. Ja bym powiedziała, że chociaż miesiąc muszę mieć bez gości bo do 34 tygodnia nie chce żadnej dodatkowej niespodzianki...chyba, że Tobie to nie przeszkadza, to co innego :)
Bardzo blisko mieszka
 
Ja mam już spakowana dla siebie ,tylko koszule i szlafrok w osobnej półce wyprasowane żeby tylko do torby przełożyć bo tak by się bardzo wygniotlo ;)
Dla małej torbę mam nadzieję że ogarnę tak za tydzień ,dwa ;)
 
Dzieeeeeń dobry!

Ja dzisiaj też sama w domu...:eek: Jakoś dziwnie..!



Daj spokój, jak ty się potem ogarniesz z forum...?! :D

@kinga30, jeśli teraz nie rozmówisz się z siostrą, to nie wiem co jeszcze może się wydarzyć... Ty ponosisz konsekwencje jej wyborów, decyzji itp. Przy okazji przez nią narażasz zdrowie swoich dzieci, swoje własne a nawet maluszka którego powinnaś chronić najbardziej.



Ola, rób transmisję live..! :-) :):-) :):-) :)



Mówisz?? :) Eh. :D Dałam sobie deadline do jutra :tak:



Hahahahahah masz rację :-D:-D



To prawda, boskie są te rzeczy. Ja powiedziałam koleżankom które mają przyjść na baby shower co mi się podoba- ta kolekcja sailor strips <3



Wow teraz to mi zaimponowałaś :-) :):-) :) Nie wiem w ogóle nic o takim znieczuleniu, ale wiesz, ja pierwszy poród w ogóle bez miałam :-D:-D A teraz to jest warunek konieczny do tego abym urodziła! :D Spotkanie z anestezjologiem mam za jakiś czas, to mam nadzieję że wszystko mi powie.

BTW apropos hormonów w ciąży i głupich ciężarnych... wczoraj byłam w szpitalu na tym spotkaniu kwalifikującym z lekarzem i widziałam babkę, która pewnie szła do szpitala na cesarkę, odprowadzał ją mąż i 2 dzieci i tak się wzruszyłam tym, że niebawem ja też będę szła rodzić że prawie się tam popłakałam!! :eek::errr::eek:

Hehe nic co bym wymyśliła sama[emoji39] wczoraj na szkole rodzenia babeczka mówiła, że oni często stosują i lubią stosować to znieczulenie i że właśnie już są takie typy, które pozwalają zmniejszają ból ale nie wyłączają go całkiem no i nie wyłączają kobiety z motoryki( może chodzić - oczywiście z kimś, kucać itp.) a bóle parte czuje jak te na okres :) no była cała na tak jak o tym mówiła [emoji854] a ja pytam czy ktoś miał bo jest tak jedno ale - jak kobieta ma niskie ciśnienie np 100/60 ( dokładnie jak ja zawsze) to po znieczuleniu ono może jeszcze bardziej spaść - no niby tego pilnują ale jakoś to mnie jedynie martwi
 
reklama
Do góry