reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Cześć dziewczyny. Co za ciężka nocka. Młody mi o 24 wszystko owymiotowal dosłownie łącznie z soba. Nie wiem czy coś mu zaszkodziło czy jakiś wirus. Bo 3 dni temu siostra mówiła, że jej miał biegunkę ale twierdziła, że się za dużo soków napił. A oczywiście był u nas. Na drugi dzień miała też Marysia ale 3 razy i to był koniec szybko przeszło mowila, że trochę brzuch boli. No i ja to już nie wiem czy z nerwów ale też musiałam brać węgiel bo po brzuchu jezdzilo. Jeszcze zaczął się stawiać i na końcu nie wiedziałam co jest grane
Ech... Naprawdę musisz ogarnąć temat siostrzenca.... [emoji15]
I oby młodemu szybko przeszło [emoji110]
 
reklama
Ja też chcę.. A nie mogę kurka...
Wyślij teściów niech nakupuja wszystkiego po trochę. Ty przymierzysz, wybierzesz co chcesz a resztę można oddać. Masz na to 7dni. Ja czesto tak robię że wysyłam kogoś (szwagra, brata, przyszła bratowa, teściową) oni nakupuja wszystko ja potem oglądam wybieram co chce a resztę oddaje
 
@peszek kciuki za wizytę :) i super zakupy :D ja to bym mogła Maksia obkupić jeszcze ale on nie zdąży tego wynosić. Więc jak już to na wyrost hehe

@kinga30 ojej.. Oby szybko przeszło :(

@JustMe55 ja ciągle jestem sama :o ale dziś przychodzą kończyć kuchnie więc będę miała do kogo odezwać buźke :D

@malena164 jak będę miała w co hehehe
Wrzuć koniecznie zdjęcia kuchni :D
 
Wrzucę jak tylko będzie całkowicie gotowa :) mam nadzieję że to już dziś :)
Oby [emoji110] [emoji110] [emoji110]
Ciekawe, czy moja będzie przed przeprowadzką, pewnie nie.... Ale trudno, jakoś przeżyję......
W razie czego będzie parę zastępczych szafek, żeby był kawałek blatu, płyta i piekarnik...

A teraz siedzę na balkonie w fotelu, Hania szaleje, a ja się zastanawiam, jak opalić szyję, bo po takim siedzeniu jest zdecydowanie jaśniejsza [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Oby [emoji110] [emoji110] [emoji110]
Ciekawe, czy moja będzie przed przeprowadzką, pewnie nie.... Ale trudno, jakoś przeżyję......
W razie czego będzie parę zastępczych szafek, żeby był kawałek blatu, płyta i piekarnik...

A teraz siedzę na balkonie w fotelu, Hania szaleje, a ja się zastanawiam, jak opalić szyję, bo po takim siedzeniu jest zdecydowanie jaśniejsza [emoji23][emoji23][emoji23]
Hehehe wystaw szyję jak gęś :D
 
Najpierw daj znać jaki wzór wybierasz...! No bo jak to tak bez akceptacji??! :D :D :D
Podobają mi się sailor strips, savannah ranger, captain adventure. Ale one są tylko do spacerówki nie? Do gondoli nic takiego chyba nie znajdę? Bo ostatnio tak się zastanawiałam. Ja do wózka mam tylko kocyki w sumie i nic więcej... Coś więcej powinnam mieć?
 
reklama
Do góry