reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

@JustMe55 ja bym wzięła jasny bo w ciemny latem bo do ciemnego bardzo słońce daje i będzie dzidzi goraco
@Marika92 bedzie dobrze ja z moja szyjka już od 18 tyg walczymy
@Margana super że wszystko oki ;)

U mnie też jak narazie ok, malutka waży 1950 tak,e takie 2 kg ;) następna wizyta za dwa tyg
Troszkę mnie teraz brzuszek boli bo mi tym USG mocno naciskał ;/ i ruszał pessarem
Ale z pomiarów i wszystkiego jest.oki. !!!
Teraz walczymy o te 14 dni ,powiedziała żebym jeszcze ten miesiąc wytrzymała , ale też te dwa tyg takie najwazniensze ,
Super, że wszystko ok. już prawie dwa kilo, ale rosną nam te dzieciaczki [emoji4]
 
reklama
kurcze fajnie tak juz konkretnie znac :D z drugiej strony nikt nie zagwarantuje , zeniebedzie niespodzianek!
ja bym chciala w polowie czerwca urodzic , potem coraz gorecej a i siostra przyjedzie chcialaby dziecko zobaczyc ;) ale najwazniejsze wiadomo zeby bylo wszystko dobrze:D

Zycze wiec odejscia wod 15/6 i szybkoego porodu [emoji23][emoji110][emoji110][emoji110]ciekawe czy sie sprawdza moje kciuki
 
Skoro lekarz tak uważa to trzeba się dostosować... Ważne żeby bezpiecznie się urodził [emoji4]

No dokl nawet nic nie mowilam tylko siedzialam cicho jak liczyl dni na termin cc[emoji3]to bedzie 39 tc I dwa dni bede lezec jesli wszy ok
Biore swoj pokoj osobny ale bez meza bo cena kosmos za noc z mezem w szpitalu 160€[emoji23]
 
Z małym wszystko super, prenatalne ok, rośnie ładnie, ma 1680g więc poszedł do przodu.. Za tydzień do kontroli szyjki bo mi się do 2cm skłóciła.. :( już jestem zapłakana co to będzie.. Jak ja sama do końca dam radę :( zapisała mi luteine a kolejna wizyta z usg za 2 tygodnie.. Powiedzcie że jakoś to będzie :(
Na szczęście ujście szyjki zamknięte i jest twarda... Ale sam fakt :( a jeszcze 10 tyg...
Marika musisz odpuścić remonty jak dla mnie. Leż jak najwięcej i na bank będzie dobrze [emoji4]
 
Marika musisz odpuścić remonty jak dla mnie. Leż jak najwięcej i na bank będzie dobrze [emoji4]
Już dostałam nakaz nic nie robienia od M jak tylko usłyszał.. Mówi że mam leżeć i odpoczywać i w razie czego dzwonić do jego rodziców (zakupy itd) ehhh no jak mus to mus
 
reklama
Dziewczyny, napiszę Wam co wrzuciłam do torby do porodu. Jakbyście miły jakieś opinie to chętnie usłyszę czy czegos za mało, za dużo, cos nie potrzebne czegoś brak itp.
-ręczniki kąpielowex2 + ręcznik do rąk
-klapki gumowe
-3 koszule nocne + cieniutki szlafrok
-stopery do uszu gdyby współlokatorka głośno chrapała
-biustonosz do karmienia
-majtki poporodowe + podkłady
-3x ceratki jednorazowe pod prześcieradło
-szczoteczka+pasta do zębów, szczotka do włosów, gumka, tantum rosa + buteleczka do rozrobienia, szampon + żel pod prysznic, małe mydło w płynie, maszynka do golenia
-laktator
-nakładki na brodawki ( w razie gdybym została brutalnie pogryziona :D) + krem z lanoliny
I to tyle. Małego pakuję osobno ale jeszcze nie skończyłam. Dajcie znac czy coś wrzucić bądź wyrzucić, jeśli możecie :)
Oprócz stoperów mam spakowane to samo [emoji1]
 
Do góry