reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny, napiszę Wam co wrzuciłam do torby do porodu. Jakbyście miły jakieś opinie to chętnie usłyszę czy czegos za mało, za dużo, cos nie potrzebne czegoś brak itp.
-ręczniki kąpielowex2 + ręcznik do rąk
-klapki gumowe
-3 koszule nocne + cieniutki szlafrok
-stopery do uszu gdyby współlokatorka głośno chrapała
-biustonosz do karmienia
-majtki poporodowe + podkłady
-3x ceratki jednorazowe pod prześcieradło
-szczoteczka+pasta do zębów, szczotka do włosów, gumka, tantum rosa + buteleczka do rozrobienia, szampon + żel pod prysznic, małe mydło w płynie, maszynka do golenia
-laktator
-nakładki na brodawki ( w razie gdybym została brutalnie pogryziona :D) + krem z lanoliny
I to tyle. Małego pakuję osobno ale jeszcze nie skończyłam. Dajcie znac czy coś wrzucić bądź wyrzucić, jeśli możecie :)
Obawiam sie, że na oddziale położniczym chrapanie współlokatorki będzie najmniejszym problemem. Tam non stop płaczą noworodki, więc jest ciągle głośno ;)
 
Jestem juz w domku. Nadrobie pozniej.

Na wizycie wszystko dobrze. Szyjka jest miekka, ale pessar sie dobrze trzyma. Nic niepokojacego sie nie dzieje[emoji3] Emilka wazy 1700g.
Nastepna wizyta 29.05 w przychodni to mi pobierze wymaz i gbs i da skierowanie na bardziej szczegolowe badania, a na razie mam zrobic tylko morfologie i mocz.
 
Dziewczyny, napiszę Wam co wrzuciłam do torby do porodu. Jakbyście miły jakieś opinie to chętnie usłyszę czy czegos za mało, za dużo, cos nie potrzebne czegoś brak itp.
-ręczniki kąpielowex2 + ręcznik do rąk
-klapki gumowe
-3 koszule nocne + cieniutki szlafrok
-stopery do uszu gdyby współlokatorka głośno chrapała
-biustonosz do karmienia
-majtki poporodowe + podkłady
-3x ceratki jednorazowe pod prześcieradło
-szczoteczka+pasta do zębów, szczotka do włosów, gumka, tantum rosa + buteleczka do rozrobienia, szampon + żel pod prysznic, małe mydło w płynie, maszynka do golenia
-laktator
-nakładki na brodawki ( w razie gdybym została brutalnie pogryziona :D) + krem z lanoliny
I to tyle. Małego pakuję osobno ale jeszcze nie skończyłam. Dajcie znac czy coś wrzucić bądź wyrzucić, jeśli możecie :)
Talerz sztućce kubek cherbata cukier :D
Podkład na kibel !!! ;D
 
Kurczę musisz leżeć pewnie co ? Rodzice Michała moga Ci jakoś pomóc? . Będzie dobrze kochana jeszcze albo tylko 10 tygodni dasz radę tylko się niestresuj chociaż wiem jakie to ciężkie:( Ale damy radę
Na pewno mi pomogą.. :( mam wprowadzić oszczędny tryb życia, chociaż jeszcze mnie jakoś mega nie zaalarmowała ale 4 tyg temu miałam 3cm teraz już 2... I mam przyjść koniecznie za tydzień na kontrolę szyjki..
 
@JustMe55 ja bym wzięła jasny bo w ciemny latem bo do ciemnego bardzo słońce daje i będzie dzidzi goraco
@Marika92 bedzie dobrze ja z moja szyjka już od 18 tyg walczymy
@Margana super że wszystko oki ;)

U mnie też jak narazie ok, malutka waży 1950 tak,e takie 2 kg ;) następna wizyta za dwa tyg
Troszkę mnie teraz brzuszek boli bo mi tym USG mocno naciskał ;/ i ruszał pessarem
Ale z pomiarów i wszystkiego jest.oki. !!!
Teraz walczymy o te 14 dni ,powiedziała żebym jeszcze ten miesiąc wytrzymała , ale też te dwa tyg takie najwazniensze ,
 
@ marika92 kochana dobrze że zostało to wyłapane i wiesz że coś się dzieje !
Jesteś pod kontrolą , gdyby zaczelo sie cos dziac to Ci zalozy oessar ,spójrz na mnie tyle czasu już z taka krótka szyjka
Moja siostra miała pessar dopiero w 33 tyg urodziła 39
Dotwamy do minimum 37 !!!
 
Na pewno mi pomogą.. :( mam wprowadzić oszczędny tryb życia, chociaż jeszcze mnie jakoś mega nie zaalarmowała ale 4 tyg temu miałam 3cm teraz już 2... I mam przyjść koniecznie za tydzień na kontrolę szyjki..
Pewnie leki ja też wzmocnią , ale mimo wszystko nic niedzwigaj, nieschylaj się unikaj schodów i duuuzo lez I będzie dobrze [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] i nie wstydź się żeby Ci ktoś zakupy zrobił I coś przywiózł przynajmniej przez ten tydzień do kolejnej wizyty żeby trochę odpoczela ta szyjka . Główka do góry słońce będzie oki
 
reklama
@JustMe55 ja bym wzięła jasny bo w ciemny latem bo do ciemnego bardzo słońce daje i będzie dzidzi goraco
@Marika92 bedzie dobrze ja z moja szyjka już od 18 tyg walczymy
@Margana super że wszystko oki ;)

U mnie też jak narazie ok, malutka waży 1950 tak,e takie 2 kg ;) następna wizyta za dwa tyg
Troszkę mnie teraz brzuszek boli bo mi tym USG mocno naciskał ;/ i ruszał pessarem
Ale z pomiarów i wszystkiego jest.oki. !!!
Teraz walczymy o te 14 dni ,powiedziała żebym jeszcze ten miesiąc wytrzymała , ale też te dwa tyg takie najwazniensze ,
Super że wszystko oki [emoji4] i jaka już duża
 
Do góry